SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

1.FC Barrandov – U13 3:1 (2:0)

Barrandov – Netradičně v pondělí jsme zajížděli na pražský Barrandov k mistrovskému utkání proti místnímu 1.FC. Na webu tohoto klubu, který byl založen před 8 lety naleznete mimo jiné tyto věty „Asi nejsme úplně tradiční klub. Neprahneme za každou cenu po výhrách a pohárech. Učit děti fotbal je pro nás cesta“, U nás úspěch měříme tím, jak moc naše děti baví sportování s námi a jak skvělou partu v celém klubu děti tvoří“

Ano neprahneme po metálech, ale raději nasadíme kluky minimálně z U15, protože bude zápas lepší. Bohužel tito borci, kteří proti nám nastoupili byly svým fyzickým vzhledem i silou o dva tři ročníky výše. Jaká to bude z kluků asi parta, když od mala tuší, že podvod je v pořádku?

Rozhodně to tu nepíši kvůli tomu, že jsme nevyhráli. Jde jen a pouze o fakt, který již v našem fotbale nezná meze a kupí se to. Pokud hráč nemá výkonost, nejsou počty atd. a potřebuje herní praxi, nechť hraje, ale mělo by to mít nějaký řád. Minimálně slušnost je na místě kontaktovat soupeře a dát mu informace proč, jednoho – dva atd. Toto by se mělo dít, nikoliv nasazování starších hráčů na úkor asi vítězství postavit půl mančaftu na černo.

Ale k fotbalu, překvapení v sestavě domácích v nás vyvolalo respekt, a tak to také vypadalo na hřišti. My ně hranici našeho vápna vystavěli blok, a snažili se odrážet ataky domácích, což pro nás bylo dosti složité vzhledem k tomu, že každý osobní souboj byl dopředu prohraný a následné rohové kopy měli celkem jasného zakončovatele.

Naše ojedinělé výpady v podobě „brejků“ končili za polovinou, kde byli naši hráči doběhnuti.

Poločas 2:0 pokyny jasné, nepouštět soupeře na míč a dávat ho rychleji od nohy.

To je přesně ono! I přes inkasovaný třetí gól jsme v druhé části dokázali srovnat hru a plnit co jsme si řekli. Míč běhal mezi hráči a my se dostávali víc a víc do zakončení. Pohledná hra vedla „pouze“ ke snížení Dvořákem.

Očima trenéra:

Jsem rozhořčen z přístupu Barrandova, tohle se prostě nedělá. Ten rozdíl byl markantní a o zápise se bavit nemusíme. Proč jsme neudělali konfrontaci? Protože by jsme byli za hlupáky, že hrajeme na výsledek, trávili na druhém konci Prahy hodinu navíc. Prostě by to neměli dospělí lidé, kteří se o děti starají, vůbec připustit!!!

Našim hráčům patří velké uznání zejména za druhý poločas, kdy se soupeřem drželi skvěle krok.

Sestava SKS1911: Smetana – Baranek, Hulán, Hynek, Bouzek, Veselý, Dvořák, Holec, Macek, Šustek,Topinka, Ciniburk, Got, Lokhart

Branka SKS1911: Dvořák

Další utkání hrajeme v neděli 24.9.2023 kdy doma přivítáme v derby prahy 6 Bílou Horu! Přijďte nás podpořit.  Syra