SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Junior Děčín – U12 9:7 (1:3, 3:4, 5:0)

Děčín – Z naší strany naprosto zbytečné utkání, my jsme se ho nezúčastnili. Do Děčína jsme přijeli vyhrát, bohužel naši hráči dnes z nepochopitelných důvodů nepředvedli téměř nic.

I přes sváteční den jsme odjížděli do Děčína v plné sestavě (což velmi kvitujeme) a vzhledem k postavení týmů v tabulce jsme věřili v náš triumf.

Od úvodního hvizdu bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to domácích. My hráli velmi pomalu, bez elánu, bez nápadu.

I přes to jsme dokázali po dvou třetinách vést o tři branky. Většinou se nám podařilo skórovat po chybách soupeře.

Domácí hráli aktivněji a ve svých řadách měli velmi šikovné hráče, kteří motali naši obranu a celkem jednoduše se dostávali do zakončení.

Oranžové dresy jakoby nás „stopli“. Neuvěřitelně jsme doslova odflákli celých devadesát minut. Prakticky jsme v utkání nebyli v osobním souboji, byť jsme upozorňovali po utkání v Roudnici, že se bez toho fotbal hrát nedá.

A tak bylo jen otázkou času, než si Děčínští vezmou svou zaslouženou odměnu, a tak se také ve třetí části stalo. Během 13 minut výsledek dokázali otočit. Ani to nás nedokázalo vyburcovat k nějakému aktivnějšímu výkonu, a tak jsme odjeli s prázdnou.

Očima trenéra:

Nemám co hodnotit!!! V Roudnici jsme prohráli se vztyčenou hlavou, dnes jsem velmi rozladěn. Takový výkon je neakceptovatelný. Výsledek je opticky vyrovnaný, ale nepředvedli jsme vůbec nic z toho, co se snažíme hráče učit v tréninku. Je nepochopitelné, že ti samí hráči, kteří v neděli předvedou bojovný, až heroický výkon, o čtyři dny později takto propadnou oproti papírově „slabšímu“ soupeři. Tomu musím pogratulovat. Z jeho energického výkonu vytěžili maximum a po zásluze slavili vítězství.

Sestava SKS1911: Chouń – Janovec, Kopřiva, Košata, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Soukup, Stanečka, Topinka, Tichý, Veselý, Weinberg

Branky SKS1911: Rada D. 2, Kopřiva 2, Soukup, Rada M.

Další utkání hrajeme v neděli 1.10.2023 od 13:30  doma proti Viktorii Žižkov. Přijďte nás podpořit!

Syra