SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Dolní Chabry – U19 0:2 (0:2)

Chabry – V neděli odpoledne jsme nastoupili k dalšímu zápasu na hřišti zachraňujících se SK Dolní Chabry.

Úvod utkání patřil nám a v 5. minutě po hezké kombinaci nastřelil Rudyk břevno.Byli jsme stále aktivní a v 10 minutě po podobné kombinaci již mířil do černého Savinov – 0:1. Byli jsme stále při chuti a ve 20 minutě se z trestného kopu trefil hezky na přední tyč Rudyk 0:2.

Poté našim hráčům v hlavě něco přeplo a místo toho, abychom si utkání užili, zakombinovali si, domácí uběhali, jsme začali hrát příliš individuálně, snažili se řešit situace genialitama a z pohledného fotbalu již nebylo nic :-(.

Z druhého poločasu stojí za zmínku několik výborně zahraných standardních situací, ale branku jsme z toho vstřelit nedokázali. Naopak z jedné této situace domácí rychle rozehráli a rychlý protiútok hasil ve vápně až Rožec skluzem, který hlavní rozhodčí posoudil jako faul. Naštěstí náš brankář David Šanda pokutový kop chytil. Myslím, že při snížení na 1:2 bychom měli ještě zbytečné problémy utkání zvládnout za 3 body.

Závěrem: výborný a aktivní vstup do utkání a pak uspokojení, že se to zvládne samo – tento přístup se nám nemusí příště vyplatit… 

Zatím držíme jarní neporazitelnost, ale výkony v posledních dvou utkáních by pro nás měli být varováním před soupeři, který nás nyní dvě kola čekají a oba jsou v tabulce před námi – XAVEROV a ADMIRA.

Sestava: Šanda – Rožec, Morháč (75. Janoušek), Kára, Prachař (41. Severa) – Krauz (75. Růžička), Rudyk, Savinov (46. Kysel) – Kožený, De Korver (75. Krutina), Halíř (46. Merkl).
Branky: Savinov, Rudyk

Martin Pačanda