SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Dukla Jižní Město – U15 3:9 (2:5)

Střešovice – v neděli 5.5. jsme se představili na hřišti Dukly JM. Zápas jsme potřebovali zvládnout, aby se nám soupeř nepřiblížil v boji o záchranu. Vsadili jsme na to co nám jde nejlépe tedy na vysoký pressing a ofenzivu. Neslo to své ovoce a brzy jsme vedli 2:0 po dvou gólech Novotného, který skvěle proměnil své najezdy kličkou na brankáře. Soupeř poté snížil na 2:1, ale ihned poté jsme uděřili na 3:1. Trefil se Ota. Do poločasu padli ještě tři branky. 2x se trefil hlavou Harrison a soupeř ještě 1x snížil. Do druhého dějství jsme šli za stavu 5:2. Po přestávce jsme pokračovali v aktivitě a přidali další góly. Třetí a čtvrtý gól si připsal v klidu hrající Novotný a hattrick uzavřel také Harrison. Jeden gól přidal ještě střídající Hora po rychlém protiútoku. Soupeř už jen korigoval na konečných 3:9. Z Dukly Jižní Město si vezeme důležité vítězství. Ve středu nás čeká nepříjemný výjezd do Varnsdorfu, další souboj s týmem v tabulce za námi. Čtvrtý zápas v deseti dnech. I tam chceme být úspěšní.

Hodnocení trenéra: Důležitá výhra po remíze doma s Chomutovem, takovéhle zápasy v anglických týdnech potřebujeme. All in do ofenzivy, dali jsme 9 gólů a zápas si užili: Příští zápas musíme ještě lépe bránit. Speciální pochvala pro čtyřgólového Novotného a třígólového Harrisona. Jinak celý tým šlapal. Ve středu zase hrajeme, jedeme do Varnsdorfu. Tak jsme v závěru mohli protočit sestavu.

Branka SKS1911: Novotný 4, Harrison 3, Ota, Hora

Sestava: Myška – Roskovec, Jaroš (50´Hora), Horák, Veselý (50´Kadlec (53´Ašer)) – Ota, Špringl – Novotný (50´Kemény), Kunc, Hereš – Harrison

Další utkání hrajeme ve středu 8.5.2024 od 11:00 ve Varnsdorfu! Přijďte nás podpořit.