SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Dukla Praha – U12 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Juliska – Za slunečného počasí jsme se vydali v sobotním dopoledni k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát na nedalekou Julisku, kde hraje pražská Dukla. Tradičně zvučnému a silnému soupeři jsme nedali výhru lacino.

Absenci tří opor (Hofer, Pecháček, Soukup) jsme nahradili navrátivšími Aharonyanem a Bouzkem do sestavy, k nim přibyla i čerstvá akvizice, egyptský forward Elshal.

Od úvodního hvizdu se hrál velmi svižný fotbal, s naší převahou na míči.

Vytvořili jsme si i střelecké příležitosti, které bravurně zlikvidoval domácí Sechovec v brance.

Dukla se dostávala k zakončení sporadicky, většinou se jednalo o slabší střelecké pokusy z dálky.

Po dvaceti minutách jsme inkasovali branku po pěkné akci domácích, na jejímž konci doklepával do prázdné branky Kučera.

Nebylo proč zmatkovat, do té doby jsme byli fotbalovější a nebezpečnější, a tak jsme věřili v brzké vyrovnání.

Druhá část se nesla v podobném duchu, oba týmy velmi aktivní, my trošku lepší v držení balónu. Jen šancí na obou stranách ubylo. Hrálo se velmi vyrovnaně bez nějakého dramatického závaru před jednou nebo druhou brankou. Ve 47. minutě dlouhý pas za naši obranu doběhl první domácí útočník, Rada D. ho svou rychlostí dokázal doběhnout a připravit o míč z bočního postavení, soupeř o míč přepadl a pískala se penalta. Chouň v brance dobře vystihl a na míč si sáhnul, ale razantně kopnutý míč Krejsi nakonec skončil v brance.

Penalta nás do konce třetiny vykolejila a přenechali jsme na pár minut aktivitu Dukelským.

Ve třetí části jsme se potřebovali hlavně povzbudit a ideálně brzo skórovat. Vysunutí dvojčat Radových o řadu výše neslo své ovoce. Po třech minutách rohový kop Kopřivy hlavičkoval konečně do brány domácích Rada M., balón rychle na půlku a jedeme dál. Přeskupení řad, vysunutí druhého útočníka, tlak na soupeřovu branku se zintenzivňoval. Postupně zakončovali Elshal, Tabasaranskiy, Kopřiva, Bouzek… někdy velmi dobře, někdy mimo. Čtrnáct minut před koncem jsme bohužel opět inkasovali my. Po drobném faulu na kopřivu na rohu našeho vápna přišla přihrávka pod sebe, trma vrma před naší brankou a najednou vypadnutý míč se velmi pomalu prokutálel mezi nohama Chouňe.

Velmi smolný moment pro nás, ale stále dost času pokusit se alespoň o vyrovnání.

Bohužel nám vzala inkasovaná branka opět vítr z plachet a byť jsme měli optickou převahu, nebyla síla na razantnější střelbu nebo chytřejší finální přihrávku.

Očima trenéra: Velmi dobrý zápas z našeho pohledu, konečně jsme zrychlili přechod do útoku. Mrzí nás obdržené branky, penalta a třetí gól, kterému jsme mohli a měli zabránit. Zbytečně se soupeř dostal do vedení. Až na malý počet vstřelených branek ale dnes musí přijít slova chvály. Kluci se snaží hrát dobrý fotbal, což je po nás důležité a my víme, že branky střílet budeme a tím pádem budeme i vítězit. Hned ve čtvrtek to snad potvrdíme proti České Lípě.

Střelec SKS1911:  Rada M.

Sestava SKS1911: Chouň, Aharonyan, Bouzek, Elshal, Janovec, Kopřiva, Košata, Pospíšil, Rada D., Rada M., Stanečka, Tabasaranskiy, Tichý,

Další utkání hrajeme již ve čtvrtek 28.3. od 16:30 doma proti České Lípě. Přijďte nás podpořit!

Syra