SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FŠ Litvínov – U13 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)

Kde nic není, ani smrt nebere – Do Litvínova jsme odjížděli značně oslabeni o tři základní kameny naší sestavy, a sice Kubíčka, Martinky a Šimka. V zádech jsme měli sérii tří výher a Litvínov neměl dle postavení v tabulce být soupeř, který by nás, byť v oslabené sestavě, měl připravit o další výhru. Opak byl pravdou, a protože nějaký darebák navštívil kabiny domácích už v noci bez povolení, sebral, co se dalo, neměli jsme již co odvážet krom bodů.

Travnatá plocha připravena velmi dobře, a tak jsme šli na věc. Od začátku utkání nám dělala problém velká šířka hřiště bez strůjce hry Šimka jsme si s tím nedokázali poradit. Víc než fotbal to byl boj. Soupeř se ujal vedení po sporném momentu. Nejprve nedohoda v obraně mezi dvojící Kalaš-Borovec, následně míč přikryl rukavicemi brankář Setinský, kterému útočící Polívka na dvakrát vydoloval míč a dopravil ho do sítě. 1:0

Naše výpady nebyly nikterak nebezpečné a většinou končili nepřesností či ztrátou po pomalém provedení. Nicméně i tak jsme si nějaké náznaky šancí vytvořit dokázali.
Minutu před první sirénou jsme inkasovali po druhé, kdy jsme stejně jako před týdnem nepodstoupili souboj u levé lajny a útočník domácích pádil sám na naši branku a chladnokrevně proměnil. 2:0

Do druhé části jsme hru zjednodušili a tím se i dostávali do zakončení. Bohužel z kopaček Hniličky bylo zakončení vždy velmi slabé. A tak jsme opět inkasovali my.
Ve 39. minutě jsme byli opět nedůrazní u naší brankové čáry a domácí Němec propasíroval míč mezi Setinského a tyč. 3:0

V polovině utkání jsme se již dočkali snížení. Svoboda K. si naběhl z lajny na kolmici Klauze a jednoduše podél brankáře umístil míč do sítě. 3:1

Bohužel o čtyři minuty později nám utekl opět Polívka a skóre bylo opět o tři branky. 4:1

Třetí část měla být o nás a o našem úsilí a tlaku, ani jedno se však nedostavilo a když nepomohla ani změna rozestavení bylo jasné, že dnes odjedeme s prázdnou.

Očima trenéra:
Dnes jsme nebyli správně nastaveni hlavně v hlavách. Absence tři opor se na nás podepsala víc než by měla. Soupeř ukázal větší odhodlání při cestě za vítězstvím. My jsme nehráli s lehkostí a myšlenkou. Naopak náš první match na travnaté ploše nám působil velké problémy zejména s pohybem, kdy jsme měli těžké nohy. Je to škoda, ve vší úctě k soupeři to bylo hratelné při troše štěstí, ale to bychom mu museli jít alespoň naproti. Nějaké šance jsme si vytvořili, ale bylo to slabé. Můžeme už jen fantazírovat kdyby…

Sestava SKS1911: Setinský – Borovec, Bouzek, Hnilička, Kalaš, Klauz, Markovič, Pavlík, Stanečka, Svoboda K., Svoboda N., Vyhlíd

Branka SKS1911: Svoboda K.

Další utkání hrajeme v neděli 30.4. od 11:00! Kdy nás čeká výjezd do Chebu respektive Františkových Lázních, kde se utkání odehraje. Přijďte nás podpořit! 😀