U17 - Vršovice 5:0 (2:0)

Střešovice - V posledním podzimním kole jsme doma přivítali tradičního soupeře z Vršovic a chtěli jsme zakončit rok 2019 vítězstvím.

Fc Miškovice - MB 2:7 (0:5)

Kobylisy - hřiště UMT Meteoru v Bedřichovské. Derniéra podzimu 2019. Předehra závěrečné rozlučky. S vydatnou podporou hráčů A týmu v roli fanoušků. Už před zápasem jsme o třech bodech měli jasno.

Vyšehrad - U17 5:2(3:1)

Vyšehrad - Na velkou výzvu v podobě utkání s třetím celkem tabulky jsme se velmi těšili a odehráli jsme jedno ze svých nejlepších utkání v podzimní části, nicméně bez bodového vyjádření.

MB - AFK Slavoj Podolí B 13:0 (6:0)

Střešovice - Demolice. Výprodej muničního skladu. Bez trenéra naprostá divočina. Bohužel i zlomenina pažní kosti. Rozhodně je o čem psát. Poslední domácí mistrovský zápas v roce a my jsme to velmi dobře uklízeli.

O35 SKS - O35 Sokol Řepy 3:5 (1:1)

World Football Arena Střešovice - První zápas sezóny. Poslední taky. Téměř plný dům. Kuriózní branky. Drama do posledních vteřin. Důležité okamžiky posuzoval systém VAR (Video assistant referee).

FANSHOP

Snapback