SK Roudnice nad Labem – U12 28:0 (15:0, 8:0, 5:0)

Roudnice n. Labem  – Hned z kraje sezóny nás zastihl „Anglický“ týden a my se po výkonu na Žižkově těšili na první, opravdový ligový výjezd! 
V autobuse panovala dobrá nálada, venku příjemné fotbalové počasí a v Roudnici zápas na hlavním hřišti! Takřka nic nenasvědčovalo tomu, že za cca dvě hodiny budeme odjíždět s náloží téměř tří desítek branek!!!
V kabině jsme na chlapce apelovali, aby do zápasu dali všechno stejně jako minule, že bude rozdíl oproti utkání na Vítkově, kde měl balon velký skluz a tady v Roudnici je vyšší a hlavně suchá tráva, že musíme dodržovat obranné posuny, a směrem dopředu opět využívat naše rychlé kraje….. Nic z toho však dnes borci nedokázali donést na 20m vzdálené hřiště z kabiny! 
Od první minuty se tak hrálo na jednu branku a úvodní půl hodinka se nesla ve znamení zmaru a chaosu. Vázla rozehrávka, nedůraz jak v přihrávkách, tak v osobních soubojích, soupeř toho dokázal patřičně využít a z obrany si udělal trhací kalendář.
Druhá část přinesla mírné zlepšení v bojovnosti, stále se nám nedařilo ulevit na větší časový úsek obraně, nicméně se dostavily alespoň náznaky našeho útoku.
V závěrečné fázi jsme přeci jen už byly na hřišti a touha vstřelit alespoň branku, jakoby nám vlila krev do žil. Své šance měli postupně Drličiak, Dušek, Škába i Ševčík, ale prostřelit domácího brankáře se nepodařilo ani jednomu, nicméně konečně jsme dávali do hry srdce i hlavu.
Závěr: domácí tým byl velmi dobře připraven po technické i rychlostní stránce, bohužel my jsme nebyly ochotni investovat do prvních 60. minut nic a proto si dnes odvážíme velký příděl branek. Mrzí nás že velký počet z nich jsme soupeři darovali na stříbrném podnose (laxnost, bojácnost, unáhlenost apod). Co naopak musíme dnes vyzdvihnout je vzedmutí v poslední části kdy jsme se rvali alespoň o čestný úspěch, ale to je na fotbalový zápas málo!!! Tak snad příště
Sestava: Ascherl, Bazala, Drličiak, Dušek, Forejt, Grégr, Hereš, Houdek, Růžička ©, Syneček, Ševčík, Škába, Štědrý, Vodrážka.

Další utkání hrajeme již v Sobotu 8.9.2018 Doma od 10:00 proti FC Slovan Liberec

Jan Syrový (7.9.2018)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY