LOCKDOWN

Střešovice - V souvislosti s platnými opatřeními vlády žádáme všechny sportovce i návštěvníky aby RESPEKTOVALI KOMPLETNÍ UZAVŘENÍ sportovního areálu SK Střešovice 1911. O změně režimu vás budeme informovat jakmile to situace umožní. Děkujeme za spolupráci a přejeme všem pevné zdraví.

Výbor SKS 1911

PF2021

PF 2021

VÁŽENÍ ČLENOVÉ A PŘÍZNIVCI KLUBU,

všem vám děkujeme za práci pro klub, podporu a trpělivost v uplynulém velmi zvláštním roce.

PŘEJEME VÁM I VAŠIM BLÍZKÝM KLIDNÉ VÁNOCE, ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ V NOVÉM ROCE !

Obávaný PES opět ovlivňuje přípravu Střešovických mužstev

Střešovice - S účinností od pátku 18/12/2020 je sportovní činnost klubu opět omezena nařízením "Vlády" ČR. Režim v areálu odpovídá platnému stupni č. 4 PES. O případných změnách budeme jistě všichni včas informováni veřejnými sdělovacími prostředky.

Výbor SKS 1911

Skupinové tréninky zahájeny

Střešovice - Od pondělí 23/11/2020 je v souladu s nařízením vlády v omezeném režimu obnovena treninková činnost na vnějších sportovištích areálu SKS.

Areál UZAVŘEN

Střešovice - Vážení sportovní fanoušci, rodiče a příznivci našeho klubu, vzhledem k opětovnému zhoršení epidemiologické situace a vládním opatřením dochází opět ke kompletnímu uzavření sportovního areálu.