3.ročník - McTrous Cup

altStřešovice - Pro letošní rok je dobojováno. Mistrovská utkání jsou všechna odehrána zavírá se opona a přichází čas na třetí ročník oblíbeného McTrous Cupu, který pořádá pan hostinský z Restaurace Sprint.


Souboje o tuto prestižní trofej se letos uskuteční v sobotu 13.12.2014
Sraz je ve 13:00 hodin na hřišti, začátek turnaje cca 13:30 - 14:00 hodin

Dostavte se včas, ať máte místo v některém týmu. Turnaj je volně přístupný všem kteří mají chuť udělat něco pro své zdraví a je setkáním přátel Střešovické kopané! Hrát se bude na půlku hřiště s brankami 2x5 m. Bude se hrát ve čtyřech týmech, každý s každým.
 

Na místě bude pochopitelně zajištěno kvalitní občerstvení, kde nebude chybět ani náš oblíbený McTROUS!!

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY