foto01Příběh unikátní fotky. Otec a syn zmáčkli ve stejnou vteřinu. Každý ale z opačné strany. Tohle se vážně povedlo. Obyčejná fotka z pražského fotbalového přeboru napsala krásný příběh.

 

Jméno Pavel Jiřík zná nejen celá Praha a okolí. Snímky rodinné stejnomenné dvojky otce a syna se pravidelně objevují ve sportovních magazínech fotbalových klubů, materiálech FAČR, ale třeba také na stránkách UEFA. 

 

Pavel Jiřík ml. a jeho otec Pavel Jiřík st. prostě umí. 

 

O víkendu se jim podařilo nevídaná věc. Na fotbalovém utkání pražského přeboru Střešovice - Uhelné sklady (0-7) se výjimečně sešli oba. 

 

Pavel Jiřík starší fotí pravidelně pro Pražský fotbalový svaz, tudíž byl na utkání pracovně. „Oba jsme navíc v domácím klubu dříve působili. Já jsem měl čas, takže jsem se šel podívat na kamarády,“ říká Pavel Jiřík mladší. Foťák pochopitelně doma ladem ležet nenechal. 

 

Výsledkem jejich „mačkání spouště“ při utkání je zcela výjimečná fotka. Souboj v pokutovém území hostů „pořešili“ oba prakticky ve stejné vteřině. Jelikož ale v tu chvíli stáli oba každý na jiné straně hřiště, vznikla výjimečná kuriozita. 

 

Koláž obou snímků zveřejnili na facebooku, kde vyvolala velkou pozornost. Současně se „na dálku“ přes sociální sítě vzájemně trochu pohecovali. „Mám lépe zachycené výrazy v obličeji,“ podotkl Pavel Jiřík mladší, otc reagoval vzápětí: „Čísla hráčů jsou rovněž důležitá.“

 

No řekněte, není to paráda?

Foto zde
zdroj: JenProFotbal.cz