Finále Zimních turnajů

pohar[1]Střešovice - o uplynulém víkendu byly sehrány zápasy o konečné pořadí v obou mužských turnajích. V sobotním finále turnaje O střešovický pohár ČZU - Krňany byl úspěšnější  team ČZU poměrem 4:1 a v zápase o třetí místo Jinočany porazily domácí céčko na penalty po remíze 1:1.

Prvenství z nedělního turnaje U dvou bere střešovický A-team, když v penaltovém rozstřelu překonal Klíčany. Na třetím místě skončil Motorlet po  vítězství nad Klecanama. Kompletní statistiky a tabulky naleznete v odkazech turnajů.

Vítězům blahopřejeme, všem děkujeme za účast a předvedené výkony a přejeme úspěchy v jarních mistrovských bojích.

Se zástupci všech mužstev se těšíme na viděnou na společném zakončení turnajů, které se bude konat v restauraci Sprint v úterý 14. března 2017 od 18:00 hodin.

SKS 1911

• OC šestka