• Home
  • Články
  • Na Spartu za pohárem: Třeboradice vs. Střešovice, atraktivní finále se blíží!

Na Spartu za pohárem: Třeboradice vs. Střešovice, atraktivní finále se blíží!

mic v sitiPraha - Dočkají se fotbalisté Třeboradic do třetice triumfu ve finále Teskahor poháru Pražského fotbalového svazu? Tahle otázka bude zodpovězena ve středu 31. května večer.


A to ve velmi honosných kulisách: vrchol pražské pohárové soutěže se odehraje v Generali Areně na Letné, tedy na domácím stadionu Sparty! Třeboradicím se v zajímavé konfrontaci postaví hráči Střešovic, účastník I. A třídy. Výkop zápasu je v 17.30 hodin. Přijďte se podívat, vstup je zdarma.

Střešovice se přetahují o postup do Pražská teplárenská přeboru s Tempem, za nímž zaostávají o tři body, ale oba týmy se potkají v posledním kole soutěže. To bude šlágr! Už teď ale Střešovice čeká další velké utkání, do nějž rozhodně nepůjdou jako favorit. Tím budou Třeboradice, které jsou stále ve hře o prvenství v Pražská teplárenská přeboru. Atmosféru finálových duelů navíc velmi dobře znají – v roce 2015 prohrály ve finále 0:1 s Braníkem, loni po penaltovém rozstřelu jejich hráči přihlíželi oslavám Uhelných skladů. Co přinese středa?

 

Přímý přenos z finále Teskahor poháru Pražského fotbalového svazu můžete sledovat ZDE

O den dřív než muži si o pohárové trofeje zahrají mládežníci. V úterý 30. května od 16 hodin se utkají žáci Aritmy se Střešovicemi, od 18 hodin pak dorostenci Aritmy vyzvou Vršovice. Oba duely budou hostit Štěrboholy.

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120