rohPraha - Dočkají se fotbalisté Třeboradic po dvou finálových porážkách v řadě do třetice triumfu ve finále Teskahor poháru Pražského fotbalového svazu? Tahle otázka bude zodpovězena ve středu 31. května večer.

A to ve velmi honosných kulisách: vrchol pražské pohárové soutěže se odehraje v Generali Areně na Letné, tedy na domácím stadionu Sparty! Třeboradicím se v zajímavé konfrontaci postaví hráči Střešovic, účastník I. A třídy. Výkop zápasu je v 17.30 hodin. Přijďte se podívat, vstup je zdarma.

„Všichni se hodně těšíme. Nejen z důvodu, že se to hraje na Spartě, což je pro Střešovice výjimečné, ale především proto, že abychom se do finále dostali, absolvovali jsme těžké zápasy. Vážíme si toho tedy i ze sportovního hlediska. Soupeř je jasným favoritem, hraje o soutěž výše a je na špičce tabulky, stejně jako my v I. A třídě. Náš herní styl je známý, nepřizpůsobujeme se mužstvům, proti kterým hrajeme, ale ony se naopak přizpůsobují nám. Otázka je, jak si s naší hrou poradí Třeboradice,“ řekl Pavel Gregor, trenér Střešovic.

A co na to v Třeboradicích? „Samozřejmě, že chceme vyhrát každý zápas, ale když už se nám to ve finále poháru několikrát nepovedlo, tak doufáme, že tentokrát už ano. Jednou jsme prohráli o gól s Braníkem, když jsme neproměnili čtyři tutovky, loni s Uhelnými sklady to byl vyrovnaný, nervózní zápas s kvalitou na obou stranách, ve kterém jsme nakonec nezvládli pokutové kopy. Do třetice už bychom to rádi konečně vyhráli,“ burcuje Jiří Tesař, trenér Třeboradic. „A že budeme hrát na Spartě? To nebude veliký zážitek jen pro mě, pro sparťana, ale pro úplně všechny účastníky zápasu. Doufám, že si to všichni užijeme a že my konečně vyhrajeme.“

zdroj: fotbalpraha.cz