Fotbal v Praze Společně

Vážení představitelé fotbalových klubů,

ve spolupráci PFS, FAČR a SK Střešovice 1911 Vás a Vaše trenéry zveme na sportovní setkání na hřišti ve Střešovicích spojené s ukázkovým tréninkem a následnou debatou o tréninku mládeže. Rámcový program naleznete v příloze. Termínem je středa 24.10.2018 od 16:45.

Pozvánka platí pro kluby (trenéry) z dané lokality, tedy: Aritma, Suchdol, Přední Kopanina, Nebušice, Zličín, Bílá Hora, Ruzyně, Stodůlky a domácí Střešovice.

Tato akce má za cíl pobavit se o trendech mládežnického fotbalu, o způsobu trénování, výměnu informací v rámci mládežnického prostředí, poznání se navzájem napříč kluby v okolí a inspiraci do trénování dětí a mládeže. Ukázkový trénink proběhne s kategorií U10, tedy ročníkem 2009.

Chci Vás požádat o zpětnou vazbu, kolik trenérů, funkcionářů dorazí z Vašeho kubu. Prosím o nahlášení do pátku 19.10. do 18:00 z hlediska zajištění případných dalších prostor. Počet trenérů z klubu na akci není omezen.

V případě dotazů mne prosím kontaktujte. Budeme se těšit na setkání v hojném počtu.
S přáním pěkného dne

Otmar Litera
GTM OFS Praha
728 871 564
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tren

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY