XIX.MEMORIÁL VOJTĚCHA KAHOVCE

Na počest zakladetele našeho klubu pana Vojtěcha Kahovce, se každoročně koná turnaj přípravek.

Letos tomu tak bude již po devatenácté a opět se bude na co koukat! V sobotu i v neděli se turnaje zúčastní vždy 16 mužstev včetně dvou domácích celků.

ZDE NAJDETE JIZDNÍ ŘÁD CELÉHO VÍKENDU

SOBOTA 24.11.2018 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (ROČNÍK 2010 A ML.)
SKUPINA A: SKS1911 A, ADMIRA PRAHA, AVIA ČAKOVICE, ARITMA PRAHA
ZÁPASY (Hřiště A)
12:00 SKS A - ADMIRA
12:20 ČAKOVICE - ARITMA
12:40 SKS A - ČAKOVICE
13:00 ADMIRA - ARITMA
13:20 ARITMA - SKS A
13:40 ADMIRA - ČAKOVICE
 
SKUPINA B: TJ RUZYNĚ, ERVĚNICE JIRKOV, FC ZLIČÍN, TEMPO PRAHA
ZÁPASY (Hřiště B)
12:00 RUZYNĚ - ERVĚNICE
12:20 ZLIČÍN - TEMPO
12:40 RUZYNĚ - ZLIČÍN
13:00 ERVĚNICE - TEMPO
13:20 TEMPO - RUZYNĚ
13:40 ERVĚNICE - ZLIČÍN
 
SKUPINA C: TATRAN SEDLČANY, UHELNÉ SKLADY, PŘEDNÍ KOPANINA, SPARTA KOŠÍŘE
ZÁPASY (Hřiště C)
12:00 SEDLČANY - UHELNÉ SK.
12:20 KOPANINA  - KOŠÍŘE
12:40 SEDLČANY - KOPANINA
13:00 UHELNÉ SK. - KOŠÍŘE
13:20 KOŠÍŘE - SEDLČANY
13:40 UHELNÉ SK. - KOPANINA
 
SKUPINA D: SOKOL NEBUŠICE, ABC BRANÍK, ROZTOKY U PRAHY, SKS1911 B
ZÁPASY (Hřiště D)
12:00 NEBUŠICE - BRANÍK
12:20 ROZTOKY - SKS B
12:40 NEBUŠICE - ROZTOKY
13:00 BRANÍK - SKS B
13:20 SKS B - NEBUŠICE
13:40 BRANÍK - ROZTOKY
 
První dva týmy ve skupině postupují do Play-off, zbylé dva sestupují do Play-out.
 
PLAY-OFF:
14:40 ČTVRTFINÁLE
15:20 SEMIFINÁLE
16:00 O UMÍSTĚNÍ 3.-8.MÍSTO
16:30 FINÁLE
 
PLAY-OUT:
14:20 ČTVRTFINÁLE
15:00 SEMIFINÁLE
15:40 O UMÍSTĚNÍ 9.-15.MÍSTO
 
VYHLÁŠENÍ V 17:00
 
NEDĚLE 25.11.2018 STARŠÍ PŘÍPRAVKA (ROČNÍK 2008 A ML.)
SKUPINA A: SKS1911 A, METEOR PRAHA, TJ RUZYNĚ, ROZTOKY U PRAHY
ZÁPASY (Hřiště A)
12:00 SKS A - METEOR
12:20 RUZYNĚ - ROZTOKY
12:40 SKS A - RUZYNĚ
13:00 METEOR - ROZTOKY
13:20 ROZTOKY - SKS A 
13:40 METEOR - RUZYNĚ
 
SKUPINA B: FK ČÁSLAV, SK ĎÁBLICE, AVIA ČAKOVICE, SOKOL NEBUŠICE
ZÁPASY (Hřiště B)
12:00 ČÁSLAV - ĎÁBLICE
12:20 ČAKOVICE - NEBUŠICE
12:40 ČÁSLAV - ČAKOVICE
13:00 ĎÁBLICE - NEBUŠICE
13:20 NEBUŠICE - ČÁSLAV
13:40 ĎÁBLICE - ČAKOVICE
 
SKUPINA C: RAPID PSÁRY, ARITMA PRAHA, FC ZLIČÍN, SK KLADNO
ZÁPASY (Hřiště C)
12:00 PSÁRY - ARITMA
12:20 ZLIČÍN - KLADNO
12:40 PSÁRY - ZLIČÍN
13:00 ARITMA - KLADNO
13:20 KLADNO - PSÁRY
13:40 ARITMA - ZLIČÍN
 
SKUPINA D: SOKOL STODŮLKY, SKK HOVORČOVICE, ADMIRA PRAHA, SKS1911 B
ZÁPASY (Hřiště D)
12:00 STODŮLKY - HOVORČOVICE
12:20 ADMIRA - SKS B
12:40 STODŮLKY - ADMIRA
13:00 HOVORČOVICE - SKS B
13:20 SKS B - STODŮLKY
13:40 HOVORČOVICE - ADMIRA
 
První dva týmy ve skupině postupují do Play-off, zbylé dva sestupují do Play-out.
 
PLAY-OFF:
14:40 ČTVRTFINÁLE
15:20 SEMIFINÁLE
16:00 O UMÍSTĚNÍ 3.-8.MÍSTO
16:30 FINÁLE
 
PLAY-OUT:
14:20 ČTVRTFINÁLE
15:00 SEMIFINÁLE
15:40 O UMÍSTĚNÍ 9.-15.MÍSTO
 
VYHLÁŠENÍ V 17:00

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • OC šestka