XIX. Memoriál Vojtěcha Kahovce

Střešovice - XIX.Memoriál Vojtěcha Kahovce se odehrál, jak je v posledních letech zvykem, ve dvou kategoriích.

V sobotu 24.11. proti sobě změřili síly mladší přípravky, čili hráči narození roku 2010 a mladší a v neděli pak nastoupili o dva roky starší playeři.

Každého dne se zúčastnilo 16 týmů převážně z Prahy. Přes 300 účastníků ukázalo své dovednosti a nakonec se z celkového vítězství radovali celky Sedlčan a Čáslavy.

Systém turnaje je stejný jako známější verze mezistátního EURA, čili 16 týmů je rozděleno do 4 skupin, dva nejlepší postupují do čtvrtfinále (playoff), zbylé dva celky (aby hráči byly dostatečně vytíženy) hrají tzv. play-out o konečné umístění.
Turnaj po oba dny startoval v pravé poledne, tento trochu netradiční start oproti loňským ročníkům opodstatnili organizátoři větou "těšte se na vyhlášení" :D A jak řekli tak se také stalo, ale o tom později.
V sobotu nám počasí moc nepřálo a takřka celé skupinové klání lehce z nebes pokapávalo. Ovšem teplota byla na končící listopadový měsíc dobrá cca 8 stupínků a tak se vyrazilo do bojů.
Skvěle se na turnaji prezentoval po delší době i domácí celek, ten podlehl až ve finále týmu ze Sedlčan.
Vítěz turnaje byl vskutku nejlepší, hrál krásný fotbal plný nápaditosti a my tímto ještě jednou gratulujeme.
Celý turnaj probíhal až na jediný okamžik v dobré atmosféře a po vychladnutí emocí se již všichni těšili na zmiňované vyhlášení.
Své medaile a diplomy si zasloužili všichni účastníci, ale na stupínek vítězů mohl vystoupat jen jeden a to  byl právě tým Tatranu Sedlčany.
V neděli probíhal turnaj ve velmi rychlém tempu a bylo znát,, že za dva roky týmy a hlavně všichni kluci udělali velký krok kupředu. Na hřištích se objevoval krásný fotbal, jeden hezčí moment střídal druhý. Pohár z tohoto dne si převzal tým FK Čáslav
Všem hráčům, trenérům a divákům patří velké díky za hladký průběh turnaje a věříme, že už teď se všichni včetně organizátorů těší na jubilejní dvacátý ročník!
Fotogalerie z víkendu ZDE
Výsledky turnaje:
SOBOTA 24.11.2018 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (ROČNÍK 2010 A ML.)
SKUPINA A: SKS1911 A, ADMIRA PRAHA, AVIA ČAKOVICE, ARITMA PRAHA
ZÁPASY (Hřiště A)
12:00 SKS A - ADMIRA 9:1
12:20 ČAKOVICE - ARITMA 7:0
12:40 SKS A - ČAKOVICE 2:5
13:00 ADMIRA - ARITMA 0:9
13:20 ARITMA - SKS A 1:3
13:40 ADMIRA - ČAKOVICE 1:7
Pořadí skupiny
1.Čakovice
2.SKS1911 
3.Aritma
4.Admira
SKUPINA B: TJ RUZYNĚ, ERVĚNICE JIRKOV, FC ZLIČÍN, TEMPO PRAHA
ZÁPASY (Hřiště B)
12:00 RUZYNĚ - ERVĚNICE 2:4
12:20 ZLIČÍN - TEMPO 0:8
12:40 RUZYNĚ - ZLIČÍN 4:0
13:00 ERVĚNICE - TEMPO 4:3
13:20 TEMPO - RUZYNĚ 3:6
13:40 ERVĚNICE - ZLIČÍN 10:1
Pořadí skupiny
1.Ervěnice Jirkov
2.Ruzyně 
3.Tempo
4.Zličín
SKUPINA C: TATRAN SEDLČANY, UHELNÉ SKLADY, PŘEDNÍ KOPANINA, SPARTA KOŠÍŘE
ZÁPASY (Hřiště C)
12:00 SEDLČANY - UHELNÉ SK. 11:2
12:20 KOPANINA  - KOŠÍŘE 0:7
12:40 SEDLČANY - KOPANINA 14:1
13:00 UHELNÉ SK. - KOŠÍŘE 1:7
13:20 KOŠÍŘE - SEDLČANY 2:7
13:40 UHELNÉ SK. - KOPANINA 9:1
Pořadí skupiny
1.Sedlčany
2.Košíře
3.Uhelné Sklady
4.Kopanina
SKUPINA D: SOKOL NEBUŠICE, ABC BRANÍK, ROZTOKY U PRAHY, SKS1911 B
ZÁPASY (Hřiště D)
12:00 NEBUŠICE - BRANÍK 1:6
12:20 ROZTOKY - SKS B 9:3
12:40 NEBUŠICE - ROZTOKY 2:8
13:00 BRANÍK - SKS B 10:1
13:20 SKS B - NEBUŠICE 2:3
13:40 BRANÍK - ROZTOKY 8:1
Pořadí skupiny
1.Braník
2.Roztoky 
3.Nebušice
4.SKS1911
PLAY-OFF:
14:40 ČTVRTFINÁLE: Čakovice - Ruzyně 9:1, Sedlčany - Roztoky 7:2, SKS1911 "A" - Ervěnice 6:5, Košíře - Braník 0:10 
15:20 SEMIFINÁLE: Čakovice - Sedlčany, SKS1911 "A" - Braník 5:1
16:00 O UMÍSTĚNÍ 3.-8.Místo
O 3.MÍSTO: Čakovice - Braník 4:5
O 5.MÍSTO: Ruzyně - Ervěnice 1:5
O 7.MÍSTO: Roztoky - Košíře 1:2
16:30 FINÁLE: Sedlčany - SKS1911 "A" 7:3 
PLAY-OUT:
14:20 ČTVRTFINÁLE: Aritma - Zličín 11:0, SKS1911 "B" - Uhelné Sklady 2:3, Kopanina - Nebušice 0:3, Admira - Tempo 1:5
15:00 SEMIFINÁLE: Aritma - Uhelné Sklady 6:2, Nebušice - Tempo 0:6
15:40 O UMÍSTĚNÍ 9.-15.MÍSTO
O 9.MÍSTO: Aritma - Tempo 4:3pp
O 11.MÍSTO: Uhelné Sklady - Nebušice 3:1
O 13.MÍSTO: SKS1911 "B" - 4:2
O 15.MÍSTO: Zličín Kopanina 3:4pp
Konečné pořadí:
1.Sedlčany
2.SK Střešovice 1911 "A"
3.Braník
4.Čakovice
5.Ervěnice Jirkov
6.Ruzyně
7.Košíře
8.Roztoky
9.Aritma
10.Tempo
11.Uhelné Sklady
12.Nebušice
13.SK Střešovice 1911 "B"
14.Admira
15.Kopanina
16.Zličín
Nejlepší střelec: Novák Daniel (Tatran Sedlčany)
Nejlepší brankář: Kumbera David (FC Tempo Praha)
Nejlepší hráč: Germain Filip (ABC Braník)
NEDĚLE 25.11.2018 STARŠÍ PŘÍPRAVKA (ROČNÍK 2008 A ML.)
SKUPINA A: SKS1911 A, METEOR PRAHA, TJ RUZYNĚ, ROZTOKY U PRAHY
ZÁPASY (Hřiště A)
12:00 SKS A - METEOR 1:5
12:20 RUZYNĚ - ROZTOKY 3:3
12:40 SKS A - RUZYNĚ 2:0
13:00 METEOR - ROZTOKY 7:0
13:20 ROZTOKY - SKS A  0:8
13:40 METEOR - RUZYNĚ 6:2
Pořadí skupiny
1.Meteor
2.SKS1911 A 
3.Ruzyně
4.Roztoky
SKUPINA B: FK ČÁSLAV, SK ĎÁBLICE, AVIA ČAKOVICE, SOKOL NEBUŠICE
ZÁPASY (Hřiště B)
12:00 ČÁSLAV - ĎÁBLICE 1:2
12:20 ČAKOVICE - NEBUŠICE 2:1
12:40 ČÁSLAV - ČAKOVICE 10:0
13:00 ĎÁBLICE - NEBUŠICE 7:2
13:20 NEBUŠICE - ČÁSLAV 2:8
13:40 ĎÁBLICE - ČAKOVICE 10:0
Pořadí skupiny
1.Ďáblice
2.Čáslav 
3.Čakovice
4.Nebušice
SKUPINA C: RAPID PSÁRY, ARITMA PRAHA, FC ZLIČÍN, SK KLADNO
ZÁPASY (Hřiště C)
12:00 PSÁRY - ARITMA 0:5
12:20 ZLIČÍN - KLADNO 0:0
12:40 PSÁRY - ZLIČÍN 5:0
13:00 ARITMA - KLADNO 2:0
13:20 KLADNO - PSÁRY 2:6
13:40 ARITMA - ZLIČÍN 9:0
Pořadí skupiny
1.Aritma
2.Psáry 
3.Kladno
4.Zličín
SKUPINA D: SOKOL STODŮLKY, SKK HOVORČOVICE, ADMIRA PRAHA, SKS1911 B
ZÁPASY (Hřiště D)
12:00 STODŮLKY - HOVORČOVICE 1:2
12:20 ADMIRA - SKS B 5:0
12:40 STODŮLKY - ADMIRA 2:5
13:00 HOVORČOVICE - SKS B 5:2
13:20 SKS B - STODŮLKY 3:0
13:40 HOVORČOVICE - ADMIRA 2:6
Pořadí skupiny
1.Admira
2.Hovorčovice 
3.SKS1911 B
4.Stodůlky
PLAY-OFF:
14:40 ČTVRTFINÁLE: Meteor - Čáslav 3:4, Aritma - Hovorčovice 14:0, SKS1911 "A" - Ďáblice 1:7, Psáry - Admira 7:1
15:20 SEMIFINÁLE: Čáslav - Aritma 4:1,  Ďáblice - Psáry 7:0
16:00 O UMÍSTĚNÍ 
O 3.MÍSTO: Aritma - Psáry 8:4
O 5.MÍSTO: Meteor - Admira 12:0
O 7.MÍSTO Hovorčovice - SKS1911 "A" 1:2
16:30 FINÁLE Čáslav - Ďáblice 2:0
PLAY-OUT:
14:20 ČTVRTFINÁLE: Ruzyně - Nebušice 2:1, Kladno - Stodůlky 5:2, Zličín - SKS1911 "B" 3:0, Roztoky - Čakovice 3:2
15:00 SEMIFINÁLE: Zličín - Roztoky 3:1, Ruzyně - Kladno 2:3
15:40 O UMÍSTĚNÍ 9.-15.MÍSTO
O 9.MÍSTO: Kladno - Zličín 0:2
O 11.MÍSTO: Ruzyně - Roztoky 4:3
O 13.MÍSTO: Stodůlky - SKS1911 "B" 4:2
O 15.MÍSTO: Nebušice - Čakovice 3:0 
 
Konečné pořadí:
1.Čáslav
2.Ďáblice
3.Aritma
4.Psáry
5.Meteor
6.Admira
7.SK Střešovice 1911 "A"
8.Hovorčovice
9.Zličín
10.Kladno
11.Ruzyně
12.Roztoky
13.Stodůlky
14.SK Střešovice 1911 "B"
15.Nebušice
16.Kopanina
Nejlepší střelec: Kovář Petr (FK Čáslav)
Nejlepší brankář: Seifert Matěj (SK Ďáblice)
Nejlepší hráč: Klečar Albert (SK Aritma Praha)

Všem zúčastněným týmům děkujeme za předvedené výkony a fanoušků za příkladné fair-play povzbuzování!

KAHOVEC TEAM

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • OC šestka