• Články

Jubilejní Memoriál a Zimní Liga pro přípravky již čekají na vaše přihlášky

Jako každý rok i letos pořádá sportovní klub Střešovice 1911 dva přípravkové turnaje na počest zakladatele klubu pana. Kahovce a v zimním období i ligu pro Starší přípravku (r.2009).

Chcete se zúčastnit námí pořádaných akcí? Informace o přihláškách naleznete níže:

XX. Memoriál Vojtěcha Kahovce

Letošní ročník je již 20. v pořadí, po různých formátech jsme v posledních pěti letech jsme zakotvili na účasti 16 týmů. Každý tým odehraje 6 utkání po 18. minutách.

Systém turnaje:

16. týmů, 4 skupiny, 2 týmy postupují do play-off, 2 zbylé týmy si zahrají play-out.

Mužstvo odehraje v turnaji 6 utkání vždy po 18.minutách (v případě remízy ve vyřazovací části rozhodují penalty na každé straně 3)

Občerstvení po celou dobu turnaje otevřeno, pro hráče k dispozici po celý den teplý čaj, pro realizační tým (s osoby) občerstvení zdarma.

Hraje se na UMT na 4 hřištích současně, pouze finálový duel se odehraje jako závěrečný samotný!

Všichni hráči obdrží medaile a drobné sladkosti, první tři týmy obdrží poháry a svou cenu si odnesou nejlepší hráč, brankář a střelec (v případě shody vstřelených branek rozhoduje penaltový rozstřel)

V sobotu 23.11.2019 se koná turnaj pro ročník 2011

V neděli 24.11.2019 je turnaj určen SPŘ ročník 2009

Startovné do turnaje je 2000,-

V případě vašeho zájmu o účast v turnaji jedné z kategorií nás prosím kontaktujte na jeden z uvedených kontaktů níže:

Zimní Liga SPŘ (r.2009) 7+1

Již třetím rokem pořádá náš klub v zimní přestávce zimní ligu určenou pro kategorii Starší přípravky letos pro ročník 2009 a ml.

Jedná se o vhodnou přípravu na přechod z malého hřiště na větší (polovinu) hraje se systémem 7+1 dle standardních pravidel FAČR.

Zimní ligy se zúčastní 8-12 týmů termíny utkání vždy neděle dopoledne (po dohodě pořadatele a obou stran lze změnit) hraje se od prosince – březen

Každý tým odehraje každé kolo vždy jedno utkání 2x30.min

Po celou dobu je týmům k dispozici teplý čaj

Startovné v zimní lize je 6000,-

Těšíme se na vaši účast a předvedené výkony vašich svěřenců.

SKS1911

688a378b 5670 45a4 a482 61a6ca86e6d7kahovec