XX.MEMORIÁL VOJTĚCHA KAHOVCE

Střešovice - XX.Memoriál Vojtěcha Kahovce se odehrál, jak je v posledních letech zvykem, ve dvou kategoriích. V sobotu 23.11. proti sobě změřili síly mladší přípravky, čili hráči narození roku 2011 a mladší a v neděli pak nastoupili o dva roky starší playeři. Každého dne se zúčastnilo 16 týmů převážně z Prahy. Přes 300 hráčů ukázalo své dovednosti a nakonec se z celkového vítězství radovali celky Bohemians a Meteoru.

 V turnaji je 16 týmů rozděleno do 4 skupin, dva nejlepší postupují do čtvrtfinále (playoff), zbylé dva celky hrají tzv. play-out o konečné umístění.

Turnaj po oba dny startoval v pravé poledne, tento trochu netradiční start oproti loňským ročníkům opodstatnili organizátoři větou "těšte se na vyhlášení" :D A jak řekli tak se také stalo, ale o tom později.
Po celý víkend panovalo doslova podzimní počasí teplota mezi 8 až 12 stupni , ale bez deště. Rodiče zahřál horký svařák a všichni jsme se mohli těšit na výkony mužstev.
Celý turnaj probíhal ve velmi dobré atmosféře a duchu fair-play jak ze strany hráčů tak všech přítomných za což patří všem velké poděkování.
Své medaile a diplomy si zasloužili všichni účastníci, ale na stupínek vítězů mohl vystoupat vždy jen jeden v sobotu se to podařilo Bohemians Praha 1905 a v neděli na pomyslný olymp vystoupal tým FK Meteor Praha oběma týmům ještě jednou gratulujeme.
Děkujeme Magistrátu Hlavního Města Prahy za každoroční významnou podporu našemu turnaji!
Děkujeme také všem hráčům, trenérům a divákům za hladký průběh turnaje a věříme, že už teď se všichni včetně organizátorů těší na jednadvacátý ročník!
Video z turnaje ZDE
Výsledky turnaje:
SOBOTA 23.11.2019 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (ROČNÍK 2011 A ML.)
SKUPINA A: SKS1911 A, Řepy, Xaverov, Podolí
ZÁPASY (Hřiště A)
12:00 SKS A - ŘEPY 7:0
12:20 XAVEROV - PODOLÍ 3:4
12:40 SKS A - XAVEROV 4:1
13:00 ŘEPY - PODOLÍ 4:7
13:20 PODOLÍ - SKS A 4:1
13:40 ŘEPY - XAVEROV 4:7
Pořadí skupiny
1.PODOLÍ
2.SKS1911 
3.XAVEROV
4.ŘEPY
 
SKUPINA B: NEBUŠICE, ARITMA, UHELNÉ SKLADY, METEOR
ZÁPASY (Hřiště B)
12:00 NEBUŠICE - ARITMA 1:13
12:20 UH. SKLADY - METEOR 1:5
12:40 NEBUŠICE - UH. SKLADY 3:9
13:00 ARITMA - METEOR 2:4
13:20 METEOR - NEBUŠICE 9:2
13:40 ARITMA - UH. SKLADY 7:2
Pořadí skupiny
1.METEOR
2.ARITMA
3.UH. SKLADY
4.NEBUŠICE
 
SKUPINA C: HUSINEC ŘEŽ, PŘEDNÍ KOPANINA, STODŮLKY, BOHEMIANS
ZÁPASY (Hřiště C)
12:00 ŘEŽ - KOPANINA 0:4
12:20 STODŮLKY - BOHEMIANS 1:7
12:40 ŘEŽ - STODŮLKY 2:7
13:00 KOPANINA - BOHEMIANS 0:7
13:20 BOHEMIANS - ŘEŽ 14:2
13:40 KOPANINA - STODŮLKY 3:8
Pořadí skupiny
1.BOHEMIANS
2.STODŮLKY
3.KOPANINA
4.ŘEŽ
 
SKUPINA D: SK ROZTOKY, ABC BRANÍK, TEMPO PRAHA, SKS1911 B
ZÁPASY (Hřiště D)
12:00 ROZTOKY - BRANÍK 6:2
12:20 TEMPO - SKS B 6:2
12:40 ROZTOKY - TEMPO 2:4
13:00 BRANÍK - SKS B 11:0
13:20 SKS B - ROZTOKY 1:11
13:40 BRANÍK - TEMPO 2:2
Pořadí skupiny
1.TEMPO
2.ROZTOKY 
3.BRANÍK
4.SKS1911
 
PLAY-OFF:
14:40 ČTVRTFINÁLE: PODOLÍ - ARITMA 2:1, STODŮLKY - TEMPO 2:7, BOHEMIANS - ROZTOKY 6:2, SKS A - METEOR 2:3
15:20 SEMIFINÁLE: PODOLÍ - BOHEMIANS 3:5, METEOR - TEMPO 4:3np SEMIFINÁLE B: SKS A - STODŮLKY 12:1, ARITMA - ROZTOKY 2:7
16:00 O UMÍSTĚNÍ 3.-8.Místo
O 7.MÍSTO: ARITMA - STODŮLKY 5:2
O 5.MÍSTO: ROZTOKY - SKS A 5:1
O 3.MÍSTO: PODOLÍ - TEMPO 2:5
16:30 FINÁLE: BOHEMIANS - METEOR 4:1
PLAY-OUT:
14:20 ČTVRTFINÁLE: XAVEROV - NEBUŠICE 11:1, ŘEŽ - BRANÍK 2:3np, KOPANINA - SKS B 4:3np, ŘEPY - UH. SKLADY 0:5
15:00 SEMIFINÁLE: XAVEROV - KOPANINA 9:3, UH. SKLADY - BRANÍK 0:8 SEMIFINÁLE B: ŘEPY - ŘEŽ 3:2np, NEBUŠICE - SKS B 6:4
15:40 O UMÍSTĚNÍ 9.-15.MÍSTO
O 15.MÍSTO: SKS B - ŘEŽ 3:4np
O 13.MÍSTO: NEBUŠICE - ŘEPY 1:8
O 11.MÍSTO: KOPANINA - UH. SKLADY 2:8
O   9.MÍSTO: XAVEROV - BRANÍK 6:5np
 
Konečné pořadí:
1.BOHEMIANS PRAHA 1905
2.FK METEOR PRAHA
3.FC TEMPO PRAHA
4.AFK PODOLÍ
5.SK ROZTOKY
6.SK STŘEŠOVICE 1911 
7.SK ARITMA PRAHA
8.SOKOL STODŮLKY
9.XAVEROV HORNÍ POČERNICE
10.ABC BRANÍK
11.UHELNÉ SKLADY
12.PŘEDNÍ KOPANINA
13.SOKOL ŘEPY
14.SOKOL NEBUŠICE
15.HUSINEC ŘEŽ
16.SK STŘEŠOVICE 1911 B
Nejlepší střelec: MACKŮ VINCENT (BOHEMIANS)
Nejlepší hráč: TICHÝ MAREK (TEMPO)
Nejlepší brankář: MICHAL DENIS (ROZTOKY)
 
NEDĚLE 24.11.2019 STARŠÍ PŘÍPRAVKA (ROČNÍK 2009 A ML.)
SKUPINA A: SKS1911 A, UHELNÉ SKLADY, METEOR PRAHA, LIBOTENICE
ZÁPASY (Hřiště A)
12:00 SKS A - UH. SKLADY 5:1
12:20 METEOR - LIBOTENICE 10:0
12:40 SKS A - METEOR 2:8
13:00 UHELNÉ SKLADY - LIBOTENICE 6:1
13:20 LIBOTENICE - SKS A 2:11
13:40 UH. SKLADY - METEOR 1:2
Pořadí skupiny
1.METEOR
2.SKS1911 A 
3.UHELNÉ SKLADY
4.LIBOTENICE
 
SKUPINA B: PŘEDNÍ KOPANINA, ADMIRA PRAHA, HRDLOŘEZY, TEMPO PRAHA
ZÁPASY (Hřiště B)
12:00 KOPANINA - ADMIRA 0:5
12:20 HRDLOŘEZY - TEMPO 1:1
12:40 KOPANINA - HRDLOŘEZY 0:6
13:00 ADMIRA - TEMPO 4:0
13:20 TEMPO - KOPANINA 6:2
13:40 ADMIRA - HRDLOŘEZY 5:0
Pořadí skupiny
1.ADMIRA
2.HRDLOŘEZY
3.TEMPO
4.KOPANINA
 
SKUPINA C: SEDLČANY, FA PRAHA, VYŠEHRAD, ARITMA PRAHA
ZÁPASY (Hřiště C)
12:00 SEDLČANY - FA PRAHA 4:1
12:20 VYŠEHRAD - ARITMA 2:2
12:40 SEDLČANY - VYŠEHRAD 1:3
13:00 FA PRAHA - ARITMA 8:2
13:20 ARITMA - SEDLČANY 2:4
13:40 FA PRAHA - VYŠEHRAD 2:3
Pořadí skupiny
1.VYŠEHRAD
2.SEDLČANY
3.FA PRAHA
4.ARITMA
 
SKUPINA D: STODŮLKY, NEBUŠICE, JABLONEC, SKS1911 B
ZÁPASY (Hřiště D)
12:00 STODŮLKY - NEBUŠICE 9:4
12:20 JABLONEC - SKS B 0:9
12:40 STODŮLKY - JABLONEC 4:1
13:00 NEBUŠICE - SKS B 2:3
13:20 SKS B - STODŮLKY 0:3
13:40 NEBUŠICE - JABLONEC 5:1
Pořadí skupiny
1.STODŮLKY
2.SKS1911 B 
3.NEBUŠICE
4.JABLONEC
 
PLAY-OFF:
14:40 ČTVRTFINÁLE: METEOR - HRDLOŘEZY 5:0, SEDLČANY - STODŮLKY 1:3, VYŠEHRAD - SKS B 4:1, SKS A - ADMIRA 4:5
15:20 SEMIFINÁLE: METEOR - VYŠEHRAD 1:0, ADMIRA - STODŮLKY 2:3 SEMIFINÁLE B: SKS A - SEDLČANY 3:2, HRDLOŘEZY - SKS B 3:2
16:00 O UMÍSTĚNÍ 
O 7.MÍSTO: SKS B - SEDLČANY 3:4
O 5.MÍSTO: HRDLOŘEZY - SKS A 3:2np
O 3.MÍSTO VYŠEHRAD - ADMIRA 2:5
16:30 FINÁLE METEOR - STODŮLKY 7:2
 
PLAY-OUT:
14:20 ČTVRTFINÁLE: UH. SKLADY - KOPANINA 6:1, ARITMA - NEBUŠICE 7:0, FA PRAHA - JABLONEC 9:1, LIBOTENICE - TEMPO 0:6
15:00 SEMIFINÁLE: UH. SKLADY - FA PRAHA 1:5, TEMPO - ARITMA 2:3 SEMIFINÁLE B: LIBOTENICE - NEBUŠICE 4:5, KOPANINA - JABLONEC 3:2
15:40 O UMÍSTĚNÍ 9.-15.MÍSTO
O 15.MÍSTO: JABLONEC - LIBOTENICE 6:1
O 13.MÍSTO: KOPANINA - NEBUŠICE 2:1np
O 11.MÍSTO: UH. SKLADY - TEMPO 3:4
O   9.MÍSTO: FA PRAHA - ARITMA 3:0
 
Konečné pořadí:
1.FK METEOR PRAHA
2.SOKOL STODŮLKY
3.FK ADMIRA PRAHA
4.FK SLAVOJ VYŠEHRAD
5.SPARTAK HRDLOŘEZY
6.SK STŘEŠOVICE 1911
7.TATRAN SEDLČANY
8.SK STŘEŠOVICE 1911 B
9.FA PRAHA
10.SK ARITMA PRAHA
11.FC TEMPO PRAHA
12.SK UHELNÉ SKALDY
13.FK PŘEDNÍ KOPANINA
14.SOKOL NEBUŠICE
15.FK JABLONEC
16. SK LIBOTENICE
Nejlepší střelec: MAXA MATYÁŠ (METEOR)
Nejlepší brankář: VÁVRA VÍT (VYŠEHRAD)
Nejlepší hráč: AŠER FRANTIŠEK (ADMIRA)

Všem zúčastněným týmům děkujeme za předvedené výkony a fanoušků za příkladné fair-play povzbuzování!

KAHOVEC TEAM

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY