Winter League 2020

Střešovice - Třetí ročník zimní ligy tzv. "Winter League" pro starší přípravky hrané systémem 7+1 startuje již tuto neděli! Letos se účastní dvanáct týmů z celé Prahy. Kdo nakonec zvedne nad hlavu pohár pro vítěze se dozvíme 8.března 2020.

Letos bude na Winter league chybět obhájce trofeje z Aritmy, oproti tomu stejně jako domácí celek tak i Dukla Jižní město (vítěz prvního ročníku) bude mít v soutěži dva týmy.

Hraje se systémem 7+1 na šířku velkého hřiště 2x30.min. Jde zejména o to aby si ročníky, kteří v létě přecházejí právě na větší hřiště mohli již nyní vyzkoušet a porovnat svoje schopnosti. A my se těšíme na jejich výkony.

Rozis utkání naleznete ZDE

Tabulku Ligy naleznete ZDE

1.KOLO 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY