Areál UZAVŘEN

Střešovice - Vážení sportovní fanoušci, rodiče a příznivci našeho klubu, vzhledem k opětovnému zhoršení epidemiologické situace a vládním opatřením dochází opět ke kompletnímu uzavření sportovního areálu.

Vzhledem k vývoji a aktuálním vládním opatřením se od pondělí 27.12. 2020 kompletně uzavírá sportovní areál. Areál bude uzavřen jak pro veřejnost, tak i pro hráče SKS 1911 a to do odvolání. V případě potřeby kontaktujte sekretáře klubu. 

Martin Pačanda
606 483 498
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dle vládních opatření a pravidel FAČR platí v těchto dnech, že:

- V období od 27.12.2020 včetně do minimálně 10.1.2020 do 23:59 úplný zákaz fotbalových aktivit. 

Výbor FO

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY