KEMP LFC opět ve Střešovicích

Střešovice - Úspěšná spolupráce SKS 1911 a Liverpool FC Football Academy pokračuje i v letošním roce. Pro všechny příznivce fotbalu přinášíme dobrou zprávu.

 

Fotbalová akademie Liverpool FC a náš klub prodloužili vzájemnou spolupráci na další období a tak i v létě 2022 budou mít naši (i další) mladí fotbalisté a trenéři opět možnost získat nové cenné zkušenosti a rady od trenérů mládeže věhlasného klubu. Kemp Liverpool FC Football Academy přinese jistě také mnoho zajímavých zážitků a proběhne v areálu SKS 1911 ve Střešovicích ve dnech 24.-26.6.2022. Hlásit se na něj můžete již teď zde : PŘIHLÁŠKA NA KEMP LFC

SKS 1911

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY