Tj Sokol Nebušice - MA 2:6 (2:3)

Nebušice - KHAMZAT. Maximálně využít naše silné stránky. Od první minuty nenechat nikoho na pochybách o tom, kdo získá tři body. Chytnout a nepustit. Ve stylu zápasu UFC z karty č. 279, Chimaev versus Holland. My jsme trochu zbytečně vyčkávali až do pátého kola. Nebyl to od nás úplně vydařený zápas. Na druhou stranu hrát špatně a vyhrát 6:2 je v konečném důsledky možná lepší než hrát dobře a prohrát 1:0. Naštěstí jsme se mohli opřít o standardní situace.  

SK Uhelné Sklady - MA 0:0

Praha Cibulka - OKŘÍDLENÝ LEV a RADAR. Stejně jako si pomohli Britové v bitvě o Británii za 2. světové války použitím pozemních radarů Roberta Watsona-Watta, i my jsme chtěli zúročit dobrou tréninkovou morálku, pohodu v týmu a enormní chuť vyhrávat zápasy. Do zápasu jsme šli z pozice lídra soutěže a byli jsme připraveni se bít o výhru a tři body stejně jako čeští letci, od roku 2014 stojí na Klárově památník v podobě okřídleného lva. Terén a počasí napomáhalo spíše našemu soupeři. 

MA - Tj Sokol Královice 3:3 (2:1) pk. 2:4

Střešovice - BIRDIE VS. BOGEY. Pohárové utkání nás dovedlo ke konfrontaci ze soupeřem, který aktuálně drží 11. příčku v pražském přeboru. Jelikož se soustředíme především na vlastní soutěž, nechali jsme klíčové hráče odpočinout a naopak jsme zápas využili pro vyzkoušení hráčů, kteří nemají takové využití v mistrovských zápasech. To však neznamená, že jsme nechtěli postoupit.

MA - Fk Slavoj Vyšehrad B 7:1 (2:1)

Střešovice - B52. Barman Peter Finch z amerického města Banff v Albertě se nechal inspirovat svou oblíbenou hudební skupinou a zároveň americkým bombardérem, které v době viatnamských válek shazoval zápalné bomby. Vymyslel unikátní hořící drink ze tří vrstev. Kahlúa, Baileys a Grand Marnier. Pro rezervu Vyšehradu jsme také namíchali svou střešovickou B52. A chtěli jsme se domácí výhrou katapultovat na první místo v tabulce.

Sokol Cholupice - MA 0:5 (0:2)

Cholupice - ALTRIMENTI CI ARRABBIAMO. Do Cholupic jsme přijeli útočit na přední příčky naší soutěže. Pro pomyslnou červenou BUGGYnu, o kterou šlo i v italském filmu z roku 1974 režiséra Marcella Fondata. Jestli se rozlobíme, budeme zlí. A my byli opravdu zlí. Domácí jsme nešetřili a po velmi povedeném výkonu jsme uštědřili Cholupickým pořádný výprask. 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY