MeteorZT Weber CUP - První zápas v roce 2018. Mladé pušky na úvod zimního turnaje. Pouze se 13 hráči. S novými herními prvky.

ZlicinKapitola třináctá - Poslední zápas podzimu i poslední zápas roku 2017. Důležitost tohoto zápasu byla markantní. Neztratit kontakt s Podolím a s Újezdem znamenalo porazit Zličín, který konec podzimu dosahuje jednoznačně mnohem lepších výsledků než na začátku soutěže. Především změnit energii, která nám chyběla v zápase s SK Modřany.

ModranyKapitola dvanáctá - Listopadový zápas na trávě v Modřanech. I přes slunečné dopoledne, čekal nás nevlídný bahnitý terén, který vyžadoval dobré obutí. Kolíky. Přestože jsme se celý týden připravovali, do zápasu mnoho hráčů s kolíky nenastoupilo. A bohužel to bylo znát. Dalo by se říct, že to byl dokonce rozhodující prvek.

CholupiceKapitola jedenáctá - Po dvou venkovních zápasech jsme zase hráli doma, kde se nám zatím vskutku daří. Inkasovali jsme jedinou branku a to v zápase s 1999, kdy jsme vyhráli 9:1. Kromě remízy 0:0 s Podolím jsme vždy vyhráli. Tuto bilanci jsme nechtěli porušit. Soupeř má však z hlediska formy vzestupnou tendenci. V posledních dvou utkáních dokázal vyhrát a dalo se předpokládat, že si nepřijel po porážku.

LipenceKapitola desátá. V dozvuku vichřice Kyril. Poločas po větru, poločas v protivětru. Prudké přeháňky s dvojitou duhou. Po skončení zápasu, jakoby zhasly reflektory. I takový byl desátý příběh této sezóny.

V dresech, se kterými jsme slavili úspěch na Letné v loňském poháru. Vstoupili jsme s pozměněnou taktikou a vyhráli los.