ModranyKapitola dvanáctá - Listopadový zápas na trávě v Modřanech. I přes slunečné dopoledne, čekal nás nevlídný bahnitý terén, který vyžadoval dobré obutí. Kolíky. Přestože jsme se celý týden připravovali, do zápasu mnoho hráčů s kolíky nenastoupilo. A bohužel to bylo znát. Dalo by se říct, že to byl dokonce rozhodující prvek.

CholupiceKapitola jedenáctá - Po dvou venkovních zápasech jsme zase hráli doma, kde se nám zatím vskutku daří. Inkasovali jsme jedinou branku a to v zápase s 1999, kdy jsme vyhráli 9:1. Kromě remízy 0:0 s Podolím jsme vždy vyhráli. Tuto bilanci jsme nechtěli porušit. Soupeř má však z hlediska formy vzestupnou tendenci. V posledních dvou utkáních dokázal vyhrát a dalo se předpokládat, že si nepřijel po porážku.

LipenceKapitola desátá. V dozvuku vichřice Kyril. Poločas po větru, poločas v protivětru. Prudké přeháňky s dvojitou duhou. Po skončení zápasu, jakoby zhasly reflektory. I takový byl desátý příběh této sezóny.

V dresech, se kterými jsme slavili úspěch na Letné v loňském poháru. Vstoupili jsme s pozměněnou taktikou a vyhráli los.

loko vltavinKapitola devátá - Posílený výběr rezervy třetiligového Loko Vltavín. Velmi kvalitní soupeř. Rychlý zejména na míči. Rozdíloví hráči Macháč, Eichler, Maione. Kapitola, která se nám nepovedla. Tři hráči, kteří nastupují za třetiligový A- tým, měli zvednout kvalitu našeho dnešního soupeře.

StodulkyKapitola osmá - Potvrdit první pozici. Udržet nejen domácí neporazitelnost, neztratit žádné body. Předvést pracovitý a bojovný výkon. Napsat další povedenou stránku příběhu této sezóny. Loni jsme doma vyhráli 2:0. V zimním turnaji 6:1.