MA – SK Zbraslav 3:2 (2:1)

Střešovice – v sobotu jsme přivítali SK Zbraslav. Tento tým posledních pět utkání neprohrál, a to nastoupil proti Radotínu, Aritmě, nebo Vltavínu. My jsme chtěli naopak odčinit prohru ze Zlíchova minulý týden.

FK Zlíchov 1914 - MA 4:3 (3:1)

Žvahov – v sobotu jsme se vyškrábali na Žvahov k dalšímu utkání naší skupiny. Domácí měli před utkáním problémy s částí hrací plochy, kterou rozryl divočák, ale vše včas opravili. Po výhře nad lídrem naší skupiny (Zličín) jsme byli favoritem utkání my.

MA – FC Zličín 3:2 (1:1)

Střešovice – v sobotu jsme přivítali lídra naší skupiny a vážného adepta na postup do přeboru Prahy. Z dosavadních 12-ti zápasů 11 vyhrál a padl jen na Zbraslavi (0:1). Z tohoto pohledu bylo jasné, kdo je favoritem utkání.

SK Modřany - MA 1:3 (0:1)

Modřany – Po dvou remízách jsme jeli na hřiště aktuálně 13-tého týmu naší skupiny. Ještě mám v živé paměti rok starý zápas, kdy jsme v Modřanech prohráli 1:0. Soupeř letos venku ještě nevyhrál, zato v domácím prostředí prohrál jen 2x (mimo jiné se Zličínem – 1:4).

MA – SK Dolní Chabry 0:0 (0:0)

Střešovice – soupeř před naším utkáním měl sérii 5-ti výher v řadě (porazil i Radotín (2:0) a Vltavín 3:2)). I díky této sérii se vyhoupl na třetí místo tabulky 3 body před nás. Našim cílem bylo tento rozdíl na domácí půdě smazat.

• OC šestka