Zlicin

Zličín – V pátek prohrála Březíněves doma s Kolovraty (1:2), a tím bylo již před naším zápasem na Zličíně jasno, že SKS budou lepším týmem na 3. místě obou skupin 1.A tříd. Já osobně jsem měl trochu obavy z „nesoustředěnosti“ našeho týmu. Zličín navíc doma na jaře ztratil body jen s Podolím (2:4, (pol. 2:0)) a mladíci v jeho týmu se chtěli „ukázat“.

Modrany

Střešovice – Navázat na to pozitivní z minulého utkání, a hlavně vyvarovat se zbytečných chyb v obraně, to byl požadavek na další utkání na domácím „pažitu“. Na podzim jsme v Modřanech prohráli (0:1), proto jsme měli soupeři co vracet.

CholupiceCholupice – V neděli dopoledne ve skupině „A“ prohrála Březiněves s Vyšehradem „B“ (0:4) a my se tak chtěli případnou výhrou v Cholupicích stát lepším týmem na třetích místech obou skupin.

Kapitola dvacátá třetí - Nejít na hřiště s tím, že musíme zvítězit. Jít na hřiště s tím, že chceme zvítězit. Navázat na poslední utkání s Loko Vltavín. 4´ Hned v úvodu zápasu svou přihrávkou vyzval Obermajer ke skórování Löweho.

loko vltavinKapitola dvacátá druhá - Pokračovat v domácích výkonech. Udržet domácí neporazitelnost. Zvládnout absenci hráčů. Napravit dojem ze zápasu se Stodůlkami.