AFK Slavoj Podolí - M'A' 2:1 (0:1)

Podoli.jpg sobota 6.9. Podolí - K dalšímu utkání sezony jsme zajížděli do Podolí, kde se nám vůbec v posledních letech nedaří. Sobotní horké dopoledne nabídlo divákům poměrně kvalitní zápas, který nakonec vyhrali hráči Podolí, kteří otočili dvěmi góly výsledek v 86. a 93. minutě utkání.

Do začátku zápasu jsme nastoupili velmi aktivně a naše důsledné napadání a bojovnost nám zajistilo mírnou převahu. Podolí těžilo hlavně z dlouhých křižných balonů za naše krajní obránce a následných centrů, které obvykle směřovaly na hlavu jejich vysokého útočníka. Naštěstí ale bez úspěchu. První jsme udeřili my, když pěkný centr Škobise do vápna za obránce z voleje k tyči využil volný KVĚTOŇ. 0:1. Tento gól utkání velmi pomohl a dál se hrálo utkání plné bojovnosti a nasazení. Velký pozor jsme si museli dávat v obraně, kde v pěkné pozici hlavičkoval vedle po centru útočník domácích a vzápětí střela od vápna šla vysoko nad. My jsme měli velkou šanci na zvýšení vedení v 38. minutě, kdy po rohovém kopu Kopsy hlavičkoval těsně vedle Máchal.

Druhý poločas se hrál hodně ve středu pole a my jsme začali hrozit z rychlých protiútoků po stranách převážně Kašparem a Brodanem. Do velké šance se dostal Kašpar, ale minul bránu a poté jsme měli velké štěstí, když tutovku domácích likvidoval krásným zákrokem Malinský. V 60. minutě se ve vápně dostal k balónu Brodan, ale z levé strany jeho prudkou střelu brankář pokryl. Podolí zahrozilo dlouhým balónem za naše stopery a když náš kapitán Kopsa uklouzl, byli jsme rádi, že Malinský střelu útočníka domácích vyrazil. V 64. minutě přišla největší naše šance, když zcela osamocený Květoň šel sám na brankáře domácích. Udělal mu kličku a pak udělal ještě jednu a ještě jednu, v té chvíli mohl střílet do prázdné brány, ale udělal ještě další dvě zasekávačky a o balón přišel. To byla velká škoda. V závěru zápasu se domácí dostali do tlaku a dvakrát z blízkosti stříleli mimo. Ve 41. minutě se ale z přímého kopu nemýlili a Majerem krásně kopnutý balón skončil v naší šibenici. 1:1. To nás trochu srazilo do kolen, ale dále jsme se snažili útočit a Novák v nadějné pozici z pravé strany střílel vedle. Ve třetí minutě nastavení jsme přišli i o jeden bod a to když zcela nepokrytý Moravec po rohovém kopu hlavou umístil míč k tyči. 2:1. Po následném rozehrání na půlce rozhodčí ukončil zápas a nám zbyly jen oči pro pláč. Závěr jsme vůbec nezvládli a to zastínilo velmi kvalitní výkon, kterým jsme se po většinu zápasu prezentovali.

Branky: 41. Majer 1:1, 93. Moravec 2:1 - 25. Květoň 0:1 

Sestava SKS: Malínský, Oubram, Kopsa, Syrový, Brantal, Škobis (72. Novák), Květoň(65. Barák), Žuček, Kašpar J., Máchal, Brodan (79. Kopal)

trenér: Gregor Pavel

vedoucí mužstva: Řezáč Fanda

Hodnocení trenéra Gregora: Je evidentní, že po prohraném zápase není spokojen žádný trenér. Nicméně zklamání je po zápase na Podolí jen částečné tj. pouze výsledkové. Myslím, že výkon snesl přísná měřítka je vidět pokrok v mnoha činnostech na kterých poctivě pracujeme. Je mrzuté, že i případným bodem jsme mohli vést soutěž, ale beru to jen jako neproměněnou výhodu při tenise. Doufám a pevně věřím, že další již proměníme. V následujícím zápase nás čeká náš tradiční soupeř ze Slivence a na naší úrovni bych zápasys tímto soupeřem přirovnal k zápasům Sparty s Ostravou. Věřím, že těžký zápas zvládneme a zůstaneme na špici.

V dalším utkání se utkáme v sobotu 13.9 od 17:00 ve Střěšovicích se Slivencem. Všichni jsou vítáni. SKS FOREVER.

PB

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY