M'A' - Sokol Cholupice 4:0 (1:0)

Kapitola jedenáctá - Po dvou venkovních zápasech jsme zase hráli doma, kde se nám zatím vskutku daří. Inkasovali jsme jedinou branku a to v zápase s 1999, kdy jsme vyhráli 9:1. Kromě remízy 0:0 s Podolím jsme vždy vyhráli. Tuto bilanci jsme nechtěli porušit. Soupeř má však z hlediska formy vzestupnou tendenci. V posledních dvou utkáních dokázal vyhrát a dalo se předpokládat, že si nepřijel po porážku.


Jedenáctou část této sezóny jsme začali nepříliš aktivně. První čtvrthodinku se nám nedařilo dostat se do tempa. A navíc soupeř z Cholupic přijel připravený a pozorně bránil. Přesto jsme se dostali do absolutní šance. Ve 14´ Smejtek rychle přistoupil k bekovi, sebral mu míč, potáhl po straně a na malé vápno naservíroval perfektní míč.

Morgenstern však nedokázal správným směrem naštelovat nohu.

V 21´ jsme předvedli lahůdkovou akci. Při rychlém brejku nám soupeř odebral míč za cenu autu. My jsme však rychle rozehráli, Vokurka přenesl přesným pasem míč na druhou stranu, Brantal precizně zpracoval pro volej Zvolenského. Ten však mířil o metr výš, než bylo třeba. Ve 29´se nám už další pohledná akce vyvedla i gólově. V obraně jsme získali míč, ten vyvezl Vegricht, krásným křížným pasem našel Zvolenského, ten přiklepl na střed Kašparovi, který trefil do černého, horní roh branky. (1:0)

Po půlhodině se probudil i Morgenstern a díky jeho aktivitě přišly zmatky v malém vápně soupeře. Přestože Cholupice hráli velmi aktivně a důrazně, na naší polovině se zjevovali sporadicky a Šilhavý měl práci především s četnými přihrávkami našich hráčů. V poločasové přestávce byl k naší hře velmi kritický stoper Cholupic Srba. Sám však během prvního poločasu předvedl pět téměř úspěšných překopů střešovických vil.

O to víc byl vidět rozdíl ve druhém poločase. Hned po třiceti vteřinách opět rychle k bekovi přistoupil tentokrát Zvolenský, sebral mu míč a své sólo na brankáře zakončil houslemi. (2:0) Ve 49´ Brantal z jedné poslal pas do levého kraje, Morgenstern si počínal důrazně a udržel míč a posléze míč do prázdné branky mohl uklidit Vokurka. (3:0)

A bylo po zápase. Soupeř už ve druhém poločase neměl ani střelu a Šilhavý se víceméně nudil. Do 70´se nic moc nedělo, Cholupice se ze hřiště s každou minutou vytráceli a my jsme dominovali ve všech herních situací. Poslední dvacetiminutovka se mohla proměnit v exhibici. Po tvrdé střele Vegrichta se k dorážce dostal střídající Löwe. (4:0) V 72´přišla nebezpečná střela Morgensterna. Po rohu nebezpečná hlavička Löweho. V 75´střílel Smejtek do tyče.

V 80´přišel typický bochánek Doležala, chyběla mu tentokrát přesnost. V 85´ohrozil branku soupeře z trestňáku Morgenstern a v 86´odmítl v megašanci druhý gól Löwe. Druhý poločas byl suverénní a výhra opět bez inkasované branky zasloužená a od hráčů odpracovaná.


Příští zápas hrajeme venku proti Modřanům v sobotu 11.11. od 11 hodin.


Hráč zápasu: Charvát

Branky: 29´Kašpar, 46´Zvolenský, 49´Vokurka, 70´Löwe

Sestava SKS:

Šilhavý – Vegricht, Brantal, Šulc, Charvát – Smejtek, Krpata, Vokurka, Kašpar, Zvolenský – Morgenstern (Trenér: Pavel Gregor, Vedoucí: Stanislav Zizzé Žuček, Asistent trenéra: Lukáš Vajnar)

Střídali: Kouklík, Doležal, Ferstl, Löwe, Peroutka

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • OC šestka