SK Modřany - M'A' 1:0 (1:0)

Kapitola dvanáctá - Listopadový zápas na trávě v Modřanech. I přes slunečné dopoledne, čekal nás nevlídný bahnitý terén, který vyžadoval dobré obutí. Kolíky. Přestože jsme se celý týden připravovali, do zápasu mnoho hráčů s kolíky nenastoupilo. A bohužel to bylo znát. Dalo by se říct, že to byl dokonce rozhodující prvek.


Z hlediska pohybu jsme obtížně zvládali stíhat soupeře, reagovali jsme o zlomek později, v klíčové chvíli, kdy jsme měli zabrat, jsme podklouzli a i při nákopu nám dělala stabilita ohromné problémy. Navíc soupeř z Modřan nastoupil odhodlaně se o výsledek porvat. Zejména v první půli chtěli mnohem víc, hráli odhodlaně a brzy se dostali do vedení. Po rozehrané standardce se hlavou prosadili už v 14´. (1:0)

Rád bych napsal, že jsme byli lepší, nebyla by to pravda. Hrál se vyrovnaný zápas, šance měli však spíše Modřany. Vždy, když se měla projevit rychlost, souboj či výskok, vyhráli modřanští hráči. Někteří naši hráči víc bruslili než hráli fotbal.

Ve druhém poločase jsme se chtěli víc natlačit, jenže dnes se na naší straně nepotkalo skoro nic. Netrefovali jsme správně míče, díky obutí nám chyběl výraznější pohyb, tentokrát i bojovnost, vůle či zápal zůstal někde schován a nezávislý fanoušek musel pozorovat, že domácím na výsledku jaksi záleží o trochu víc. Ani ve druhém poločase jsme se prakticky nedostali do šance a tak vyrovnání nemělo ani odkud přijít. V 90´jsme nakonec mohli vydolovat cenný bod, jenže první pořádnou šanci Ferstl poslal přes soupeřovu branku. Nejen, že jsme prohráli, my jsme si o to doslova řekli. Modřany si dnešní tři body doslova vydřely.

V posledním podzimním zápase přivítáme doma Zličín, 18.11. od 13 hodin.

Hráč zápasu: Kašpar J.

Branky: nikdo

Sestava SKS:

Šilhavý – Vegricht, Brantal, Šulc, Charvát – Smejtek, Krpata, Vokurka, Kašpar, Zvolenský – Morgenstern (Trenér: Pavel Gregor, Vedoucí: Stanislav Zizzé Žuček, Asistent trenéra: Lukáš Vajnar)

Střídali: Kouklík, Doležal, Ferstl, Löwe, Kašpar M.

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • OC šestka