mic fotbal 2Střešovice - Tým z krajské 1.B třídy. Poprvé na svém hřišti. Pobídka k první výhře v roce 2018. Pobídka k taktické důslednosti. Potřebovali jsme už odehrát dobrý, povedený zápas. O den dříve se nám nepovedl zápas s Velkou Dobrou, nyní již v plnější sestavě.


Tak jako v sobotu, opět jsme do zápasu skvěle vstoupili. Od první minuty jsme na soupeře vlétli a dostali ho pod tlak. Možná byl i sám soupeř zaskočen tím dominantním fyzickým náporem. V každém případě jsme v 5´zahrávali přímý kop na hranici velkého vápna. Vegricht napálil nekompromisně míč do sítě. (1:0) Velké rozčílení způsobila 12´. Velmi lacině jsme inkasovali, když centr z poloviny hřiště Šulc hlavou nešťastně prodloužil za Pospíchalova záda. (1:1) My jsme předvedli však v prvním poločase vynikající výkon.

Byli jsme aktivní, důrazní, vyhrávali mnoho míčů, hráli jednoduše a vyjma koncovky i velmi účinně. Značné množství míčů bylo směrováno do vápna a soupeře jsme vařili. Soupeř běhal víceméně bez míče a v prvním poločase jsme ho utavili. Škoda jen té koncovky, ta nám i přes značné množství střel, rohových kopů, nevycházela. Takticky jsme hráli přesně to, co se učíme. Povedený poločas nakonec podpořil i pozitivním skóre Morgenstern. Získal míč a velmi rychle svou akci zakončil. (2:1)

Druhý poločas se fyzicky podepsal na soupeři. Po celý zápas se prakticky nedostal do hry ani do tempa. Převyšovali jsme ho tento večer ve všech herních dovednostech. A ve druhém poločase přišly i branky jako potvrzení dění na hřišti. Nejprve se ladnou pumelicí trefil kapitán Charvát. (3:1) Ukázkový křižní pas zužitkoval Löwe. (4:1) Domácí lavičku pobavil i chytající Pospíchal svým „jajajajaja“. Skvěle zahrál Kouklík a mohl v tomto zápase vstřelit double-hattrick.

Přesnou střelou k tyči navýšil skóre. (5:1). Opět se k brance prokousal Smejtek 6:1) V závěru zápasu jsme parádní kombinace zakončili do téměř prázdné branky. Druhý gól si připsal Vegricht.(7:1) Závěrečné sólo ukázkově proměnil svým druhým gölem Löwe.(8:1) Dnes nám ten zápas prostě sedl a soupeř z Jesenice to odskákal. Věřme, že náš tým bude na tento výkon dále navazovat.

Trenér Gregor: O víkendu jsme odehráli dva zápasy s přibližně stejnými soupeři, jak však výsledky napovídají, v zápase v sobotu jsme byli handicapováni nedostatkem velkého množství hráčů. Moc nám pomohla účast dorostenců, kteří rozhodně nezklamali a určitě jsou velkým příslibem pro Střešovice do budoucna. V neděli jsme měli kompletnější sestavu, a tudíž nám fungovaly automatismy, které nám normálně v zápasech fungují. Dobře jsme napadali, vytvářeli si značné množství šancí a i je proměňovali.


Program SKS – zimní příprava

27.1. sobota 1999 Praha UMT Aritma 09:30 Weber Cup

28.1. neděle Vršovice UMT SKS 16:00

03.2. sobota Nebušice UMT Aritma 16:00 Weber Cup

10.2. sobota Kunratice UMT Aritma 16:00 Weber Cup

17.2. sobota Klecany UMT Aritma 13:30 Weber Cup

18.2. neděle Hostivař UMT SKS 14:00

24.2. sobota Klíčany UMT Aritma 14:00 Weber Cup

04.3. neděle Kunice UMT SKS 16:00

10.3. sobota Uhříněves UMT Uhříněves 17.00

17.3. sobota Hrdlořezy UMT SKS 15.00

Zizzé