nohy mic1Weber Cup - Pouze s 11 hráči A týmu. Tři dorostenci na pomoc i zkoušku. Zápas , který nám nešlapal. Prohra v poslední vteřině.

Začátek druhého turnajového zápasu začal skvělou pohlednou a především povedenou akcí. Rozehra dozadu, kříž na Doležala, posunutí na Morgensterna, zatažení po levé straně, ostrý centr do vápna a hlavička alá rybička v podání Dana Smejtka. (1:0) Ve 25. vteřině jsme se ujali vedení. Prvních deset minut zápasu se dařilo držet taktickou disciplínu.

Ať už je faktorem únava hráčů z náročných tréninků, nebo absence šesti hráčů, každopádně platilo, že s přibývajícím časem jsme se ze hřiště vytráceli. Navíc v 10´i soupeř dokázal pohlednou akcí vyrovnat. Příliš často se nám stávalo, že nám hráči soupeře chodili středem hřiště. Takto nás vyťukali a srovnali. (1:1)

Do druhého poločasu naskočili hned tři dorostenci, kteří nám přijeli pomoci a rovnou získat zkušenosti. V obraně nastoupil Vojta Minařík a Jarda Hora, v záloze se rval Dominik Buzek. A rozhodně nezklamali. Ve druhém poločase nás však soupeř místy přehrával a potvrdil to po rohovém kopu, kdy důrazem získal vedení. (2:2)

Snažili jsme se o naši hru, jenže tuto sobotu se nedařilo téměř nic. 8 minut před koncem byl na levé straně důrazný Löwe a jeho aktivitu nakonec zužitkoval důrazem Smejtek. (2:2) V závěru jsme se snažili urvat ještě výhru na svou stranu. Doslova v poslední vteřině jsme však smolně inkasovali a rozehrávku po vstřelené brance už rozhodčí ani nepřipustil. (2:3) Porážka je smolná, náš výkon však neodpovídal vítězným nárokům.

Program SKS – zimní příprava

27.1. sobota 1999 Praha UMT Aritma 09:30 Weber Cup