Praha1999Weber Cup - 3. zápas. Jednoznačná výhra. První v turnaji. Povedené zapojování tréninkových prvků a taktiky. Ve třetím zápase v turnaji jsme narazili na soupeře z naší soutěže, kterého dobře známe. S 1999 Praha se nám dobře hraje na UMT.

Což se potvrdilo. Velmi rychlé vedení přinesla povedená akce Löweho. (1:0) Pořád ještě v úvodu se dostal k brance Kouklík.(2:0) A i třetí úspěšný zásah lze přisoudit úvodu zápasu. Hlavou se trefil Vokurka.(3:0) Snový začátek mohl pokračovat i snovým zbytkem poločasu, jenže jsme odmítali šance. Soupeři jsme toho příliš nedovolovali.

Do druhého poločasu jsme proházeli sestavu, experimentovali jsme s posty jednotlivých hráčů a naše hra podle toho působila neuspořádaně. I soupeř dostal mnohem více prostoru ukázat, že fotbalisté to jsou. Obě své šance však zahodili. V závěru jsme se už my trochu usadili v novém uspořádání a opět přišly i šance. Nakonec i branky. Nejdříve se prosadil hlavou Smejtek (4:0) a v poslední minutě ukázal své rychlé nohy a excelentní zakončení i Morgenstern.(5:0) Výhra jednoznačná, výkon přesvědčivý zejména v prvním poločase, velkou radost nám činí mnohem častější zapojování tréninkových prvků v zápase a držení taktických pokynů.

Branky: Löwe, Kouklík, Vokurka, Smejtek, Morgenstern

Program SKS – zimní příprava