VrsoviceStřešovice - Prověrka z pražského přeboru. Vynikající tréninková průprava. Kvalitní soupeř. Povedený konec ledna. Ve druhém přípravném zápase jsme doma přivítali tradičně tým z Vršovic. Očekávali jsme fyzicky dobře připraveného soupeře s velmi rychlými hráči a očekávání se naplnilo.


Přesto jsme si v prvním poločase vedli znamenitě. První poločas lze mluvit o tom, že jsme v něm herně dominovali, mnoho získaných míčů, mnoho míčů do vápna soupeře, mnoho střeleckých příležitostí. Jenže dominance v zápase na vítězství nestačí. K tomu je třeba branek a nám se jich nedostávalo. Až v závěru prvního poločasu si na volný kop seběhl Šulc a nohou uklidil. (1:0)

Ve druhém poločase jsme opět prostřídali a opět to chvíli trvalo než si to sedlo. Bohužel v této době jsme navíc kupily nepřesnosti a soupeř nám okamžitě ukázal, proč hraje pražský přebor. Během jedné minuty nám vstřelil dvě branky. Výpadek koncentrace nás stál do té doby vynikající dojem z předvedené hry. Až po 70. minutě jsme opět začali mít v zápase navrch. Parádní střelou zpoza vápna se prezentoval Kouklík.

 

(2:2) Soupeř posledních deset minut hrál jen v deseti, posléze dokonce jen v devíti. A bylo to znát, koncovka už jednoznačně patřila nám a přesilovku jsme využili. Kolmici Kouklíka využil Doležal. (3:2) Přestože soupeř poslední minuty dohrával v devíti, nijak to nesnižuje kvalitu předvedeného výkonu. Většinu zápasu jsme byli lepším týmem a poslední zápasy ukazují vzrůstající formu jednotlivých hráčů.


Branky: Šulc, Kouklík, Doležal

Program SKS – zimní příprava

03.2. sobota Nebušice UMT Aritma 16:00 Weber Cup

10.2. sobota Kunratice UMT Aritma 16:00 Weber Cup

17.2. sobota Klecany UMT Aritma 13:30 Weber Cup

18.2. neděle Hostivař UMT SKS 14:00

24.2. sobota Klíčany UMT Aritma 14:00 Weber Cup

04.3. neděle Kunice UMT SKS 16:00

10.3. sobota Uhříněves UMT Uhříněves 17.00

17.3. sobota Hrdlořezy UMT SKS 15.00

Zizzé