Weber Cup - 5. utkání v rámci turnaje WEBER CUP. Různé alternace v sestavě. S jasným cílem – vyhrát. První poločas jsme nesehráli špatně. Hra byla vyrovnaná, soupeř kvalitní.


Soupeř ukazoval svou sílu především v útočné činnosti, velmi rychle přecházel z obrany do útoku. Nám se nedařila příliš rozehra, zahráli-li jsme však jednoduše, rázem jsme byli nebezpeční. V závěru prvního poločasu jsme se dokázali zareagovat na vedení Klecan, míč dotlačil do sítě Vokurka. (1:1)

Druhý poločas byl od nás dominantnější. Přesto jsme soupeři dopřáli v útočné činnosti dostatek místa. Naopak my jsme opět navázali na předchozí zápasy v neproměňování šancí. Musíme věřit, že si to šetříme na mistrovská utkání, poněvadž některé akce jsou v plné rychlosti a parádě velmi zdařilé.

V závěru zápasu jsme dostali výhodu pokutového kopu, ten bezpečně proměnil Vokurka. (2:1) A samostatný brejk na branku Morgenstern nakonec vyřešil nahrávkou před prázdnou branku Löwemu. (3:1)

S výsledkem musíme být spokojeni, na herním projevu se pracuje, kulminuje únava. Očekáváme, že v dalších dnech už budeme odpočatější a mnohem živější.

Zizze