Střešovice - Kvalitní soupeř. Poprvé v plném počtu. Bez delegovaných rozhodčích. Nezdařilá třetina. Hostivař je aspirující tým na postup do přeboru ve druhé skupině 1.A třídy. My jsme se poprvé v kabině sešli v plném počtu.


Pravdou je, že někteří hráči jsou vinou zranění nedotrénovaní, někteří naopak pociťovali značnou únavu a se sestavou, respektive s posty se ještě experimentovalo. Navíc se nedostavili delegovaní rozhodčí, přestože byli objednáni námi na čas 14 hodin, PFS je obsadilo na 16. hodinu.

A tak Zizzé mohl zavzpomínat na staré rozhodcovské časy. V prvním poločase se hrál fyzicky náročný, útočný a oboustranně kvalitní fotbal. Do největších šancí se dostali oba soupeři. Na té naší dvakrát netrefil Smejtek, v šanci selhal Rothe i dorážející Vokurka, smůlu měl Kašpar, kterému míč odskočil. I soupeř se však dostal do minimálně dvou ložených šancí a je třeba pochválit zákroky Pospíchala.

První poločas skončil bez branek. Druhá půle již nenesla takové tempo a do šedesáté minuty jsme zcela převzali taktovku hry. Mdlá Hostivař si koledovala o branku. Z ojedinělého brejku však naopak skórovala ona. Po inkasované brance jsme jakoby odpadli. Rozsypal se nám systém, hráli jsme víc a víc na náhodu a naopak soupeř byl tím, kdo byl nebezpečnější a v poslední dvaceti minutách lepší. Navíc v závěru svůj výkon potvrdil i druhou brankou po našich hrubých chybám a nedorozumění.

Máme 33 dní do mistrovského zápasu. Začíná měsíc ladění formy. V příštích dnech bychom již měli být odpočatější a uvolněnější, věřme, že začneme i proměňovat šance a na soutěžní zápasy budeme v top formě.

Program SKS – zimní příprava

24.2. sobota Klíčany UMT Aritma 14:00 Weber Cup

04.3. neděle Kunice UMT SKS 16:00

10.3. sobota Uhříněves UMT Uhříněves 17.00

17.3. sobota Hrdlořezy UMT SKS 15.00

Zizzé