SK LIbuš 838 - M´A´ 2:0 (1:0)

Libuš – Soupeř z Libuše v prvním kole jasně přehrál rezervní tým Loko Vltavín (4:1). Tím, nám vyslal jasný signál, že to nebudeme mít na Libuši snadné. Každopádně jsme chtěli navázat na výhru ze Slivence a vyhrát i na Libuši.

Soupeř hrál i na domácí trávě na rychlé protiútoky, ale naše defenzíva valnou většinu nákopů středem hřiště bez větších problémů sbírala a určovala ráz utkání.  

V 10‘ jsme mohli jít do vedení, ale střela Vojty Šulce uvnitř vápna nenašla požadovaný cíl. V 19‘ se otevřela soupeři cesta po jeho levé straně a po přenesení hry ji i gólově zakončil – 1:0.

Tento gól určil i další ráz utkání. Soupeř ještě více „zavřel svou obrannou ulitu“ a my jsme museli tuto hráz dobývat.

Druhý poločas přinesl podobný obrázek. Navíc soupeř velmi pozorně pokrýval naše náběhy, a když k tomu připočtu velký důraz soupeře v osobních soubojích, neměli jsme to lehké. Přesto v 70‘ byl ve vápně sražen náš dobíhající hráč a rozhodčí správně nařídil pokutový kop, který byl definitivně potvrzen až po dlouhé diskusi s asistentem rozhodčího a klubkem domácích hráčů. Zodpovědnost na sebe vzal Dan Vokurka, ale směr jeho střely brankář vystihl a vytlačil na roh. V 75‘ se soupeři vydařil rychlý protiútok, Láďa Morgenstern fauloval (za cenu ŽK) a kapitán soupeře nádhernou střelou levačkou navyšuje – 2:0. Úsilí dát gól na naší straně ještě vzrostlo, ale bez kýženého efektu.   

Závěrem:

Je nutné hodit za hlavu nevydařený výsledek tohoto utkání a soustředit se na další, které nás čeká příští neděli na Aritmě. Jako by se po nás dnes opičila Slavia Praha v lize - prohrála doma s Jabloncem stejným výsledkem a vývojem utkání včetně neproměněné penalty.

Další utkání hrajeme v neděli 26.8. od 17:00 na Aritmě Praha.

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Martin Šilhavý,

V poli: Martin Charvát, Daniel Vokurka, Daniel Smejtek (78‘ Tomáš Rothe), Pavel Ferstl (45‘ Přemek Kučera), Tomáš Obermajer, Vojtěch Šulc, Norbert Mikš (15‘ Stefan Zvolenský), Pavel Kopal (73‘ Tomáš Kouklík), Martin Štyks, Ladislav Morgenstern.

Připraven: Ondra Pospíchal.

Střelci SKS v utkání:

0

Zapsal: Libor Kašpar 19.8.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY