rameno sksWeber Cup - Poslední zápas na turnaji na Aritmě. Papírově nejzajímavější soupeř. S příběhem lodě z Baltu. Do zápasu jsme vstoupili odhodlaně. Chtěli jsme vyhrát.


A úvodní čtvrthodinka tomu napovídala. Opticky jsme měli víc ze hry, obrana hrála organizovaně a pevně. V útočné fázi se nám však příliš nevedla finální přihrávka. Příliš jsme improvizovali a tyto akce nám příliš nevycházeli. Možná chtělo přece jenom víc takových akcí, které máme secvičené z tréninků. Soupeře jsme pustili do jediné šance, tu však hasil Šilhavý.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Víckrát jsme umožnili Šilhavému předvést bravurní zákrok. Do útoku jsme předváděli mnohem víc našich akcí, chyběla však přesná střela. V 70´konečně předskočil ve vápně beka Löwe a hned z toho byl úvodní gól. (1:0) Soupeř úplně nenaplňoval své papírové předpoklady, a tak se hrálo spíše průměrné utkání naší úrovně. Finální tečku nakonec udělal nejpohlednějším momentem zápasu Kouklík. Zpoza vápna trefil míč se zajímavou trajektorií a navýšil vedení. Posléze již rozhodčí zápas ukončil. (2:0).

Skončili jsme v této skupině na třetím místě se 13 body. Druhý Meteor U20 měl o bod víc a vítěz z Velké Dobré o dva víc.

Příští týden zřejmě budeme hrát zápas o umístění, tj. o 5. místo.


Program SKS – zimní příprava

03.3. sobota Weber Cup – o umístění ??:00

04.3. neděle Kunice UMT SKS 16:00

10.3. sobota Uhříněves UMT Uhříněves 17.00

17.3. sobota Hrdlořezy UMT SKS 15.00

Zizzé