kopacka micStřešovice - 12. přípravné utkání letošní zimní přípravy. Den po náročném zápase s Braníkem. Bez lodivoda. Do zápasu jsme vstoupili připraveně. Neměli jsme takový tah, dvacet až třicet procent tomu chybělo, ale začátek zápasu byl přesto dominantní.


Výsledkově jsme se prosadili už v 9´. Nepřímý kop po malé domů parádně umístil Rothe. (1:0) O tři minuty později jsme pohlednou kombinací rychle přidali druhou branku. Přehled v zakončení projevil Morgenstern. (2:0) V 17´ jsme už vedli o tři branky. Morgenstern vybojoval u rohového praporku míč a vyzval svou přihrávku Doležala ke skórování. (3:0)

O další minutu později vymyslel Kašpar přihrávku pro Morgensterna, ten ve vápně našel Smejtka, který bez problému uklidil. (4:0) Po dvaceti minutách jsme snadno soupeře z Kunic přehráli a vybudovali si luxusní náskok. Po té hra přece jenom uvadla. Nebyli jsme tolik důslední v systému, jenže dlouho to stačilo.

V závěru poločasu jsme laxně bránili rohový kop a z malého vápna nám pohodlně úspěšně hlavičkoval soupeř. (4:1) O další dvě minuty později jsme pozdě zahájili napadání, soupeř nás vyťukal a až příliš snadno snížil. (4:2) V poslední minutě poločasu využil Morgenstern špatné vyběhnutí brankáře a lobem završil výsledkově rozpačitý poločas.

Ve druhém poločase jsme se snažili o naši hru, ale zmizela z našich nohou lehkost. Začali jsme působit unaveně, dá se říct, že jsme unaveni byli. To se projevovalo především v návratu za míč, v návratu do obranného bloku. Zůstávali jsme příliš širocí a natažení a soupeř ml v útočné činnosti rázem mnohem víc místa.

Četné útočné akce jsme navíc nedotahovali do zdárného konce a často jsme svými nepřesnostmi akce soupeře zakládali. Zákonitě z toho vyústili brankové tresty. Byť přišli až v samotném závěru, další dvě inkasované branky znehodnocují výsledek i dění na hřišti. Můžeme být spokojeni s ofenzivou. Devět branek ve dvou zápasech je slušná vizitka. Osm inkasovaných branek je však na dva zápasy příliš.


Poslední dvojzápasový víkend je za námi. Čekají nás tři týdny do mistrovského utkání a dvě přípravná utkání. Vážení, jaro přichází…

Program SKS – zimní příprava

10.3. sobota Uhříněves UMT Uhříněves 17.00

17.3. sobota Hrdlořezy UMT SKS 15.00

Zizzé