MA - ABC Braník B 1:4 (0:3)

Střešovice – v sobotu bylo slavnostní otevření zrekonstruovaného travnatého hřiště v rámci „Střešovického festivalu 2018“. Posledním bodem programu bylo mistrovské utkání s ABC Braník „B“. Soupeři se dosud moc nedařilo, proto jsme očekávali domácí výhru.

Slavnostní nástup, projevy a stříhání pásky naše hráče spíše uspalo, než že by nabudilo bojovou náladou. V 10‘ soupeř zahrává přímý kop z půlky hřiště (Jakub Pekárek) a naše obrana nechala naběhnout nejmenšího hráče soupeře (ročník 99) do malého vápna, kde bez atakování v klidu hlavičkuje do brány – 0:1. Po tomto gólu jsme měli gólovou šanci – Martin Štyks zatáhl míč k vápnu, Filip Svoboda centruje, ale hlavička Stefana Zvolenského míří nad břevno. V 17‘ se prosadil soupeř středem naší obrany znovu – 0:2. Ani tento gól aktivitu naší hry nepozvedl. Až v samotném konci poločasu jsme si vypracovali gólové šance – Pavel Kopal hlavičkuje ve vápně vedle; Martin Štyks po pasu Pavla Kopala přehazuje nejen brankáře, ale také branku; Pavel Kopal se uvolnil na vápně, ale střela míří nad. Ve 41‘ se z přímého kopu z 25 m trefil soupeř pod břevno – 0:3.

Ve druhém poločase jsme soupeře přece jen přitlačili, ale žádnou akci jsme nedovedli do gólového zakončení. Zvyšoval se sice počet našich rohů, ale nesnižoval se náskok soupeře. Naopak v 84‘ se soupeři povedl další rychlý protiútok a se štěstím zvyšuje na 0:4. Konečnou podobu výsledku dala přesná hlavička Jirky Němce po rohu – 1:4.

Závěrem:

Utkání se nám vůbec nepovedlo. Nedokázali jsme, zejména v prvním poločase, reagovat na góly soupeře, a když jsme se již k šancím propracovali, byli jsme v nich tragicky „jaloví“.

Další MU hrajeme v sobotu 22.9. od 14:00 v Holešovicích s Loko Vltavín „B“.

Sestava:

V brance: Ondra Pospíchal (79‘ Tomáš Doležal),

V poli: Martin Charvát, Jiří Němec, Přemek Kučera, Daniel Smejtek, Vojtěch Šulc (31‘ Ladislav Morgenstern), Petr Doležal (46‘ Tomáš Obermajer), Stefan Zvolenský, Martin Štyks, Filip Svoboda, Pavel Kopal (46‘ Dan Smejtek)

Střelci SKS v utkání:

87‘ – Jiří Němec

Zapsal: Libor Kašpar 16.9.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY