FK Loko Vltavín B - MA 1:2 (1:2)

Holešovice – Po nepodařeném domácím utkání s rezervou Braníka, jsme chtěli napravit pošramocenou reputaci na „Lokádě“. Věděli jsme, že to nebude lehké, protože Loko Vltavín z dosavadních 6-ti utkání 4x vyhrál a prohrál pouze na Libuši (4:1) a s Radotínem (1:3).

Na rozsáhlé „letištní trávě“ Loko Vltavín jsme zahájili aktivně. Hned v 1‘ ohrozil brankáře domácích Petr Doležal. V 8‘ pěknou kombinaci Mikiho s Vojtou zakončuje Filip nepřesným centrem. V 12‘ prověřil pozornost brankáře dalekonosnou střelou Martin Charvát, ale ani následná střela Norberta Mikše neskončila v síti. V 15‘ uvolnil Doli Štefiho, ale jeho přihrávku před prázdnou branku přeběhl Morgi. V 17‘ jsme již po zásluze otevřeli skóre utkání – Charvi našel dlouhým pasem Štefiho a Láďa Morgenstern udělal hokejový blafák brankáři – 0:1. Domácí se po tomto gólu trochu probudili, ale šanci v 19‘ zablokovala naše obrana a když naše obrana nechal v 20‘ po rohu hned 3 volné hráče domácích, sledovali jsme jen střelu, která těsně minula naší branku. Ve 27‘ se drze probil do vápna Filip Svoboda, ale zpětnou přihrávku Morgi netrefil. Ve 30’ zabojoval Miki, přistrčil na Štefiho, který českou uličkou dal Dolimu – jeho prudkou střelu ještě brankář domácích vyrazil, ale Norbert Mikš doklepává do prázdné – 0:2. Ve 39‘ jsme prohráli souboj před půlkou a nejlepší hráč domácích (č. 10 Marek Novák) naprosto přesným centrem nachází nohu útočníka, který „z první“ snižuje – 1:2.

Ve 49‘ po rohovém kopu Štefiho střílí vedle Filip Svoboda. V 56‘ Štefi vysouvá Mikiho, o jehož centr se „porvali“ Filip s Martinem, ale bez gólového zakončení. V 57‘ Marek Novák přesně vysouvá útočníka domácích, jehož lob naštěstí končí nad břevnem naší branky. V 62‘ se po nedorozumění v naší obraně dostal překvapivě do jasné šance domácí útočník, ale minul. V 78‘ se předvedl nováček v našem dresu Nazariy Bogatkin, ale jeho šanci se štěstím tečoval brankář domácích na tyč.

Závěrem:

První poločas byl z naší strany hodně aktivní a po zásluze jsme jej vyhráli. Druhý poločas byl na první pohled „úspěšně ubráněný“, ale po zhlédnutí videa musím uznat, že to byla velmi aktivní obrana a všechny statistiky jednoznačně hovoří o vyrovnanosti druhého poločasu (shodný počet střel, rohů i gólových šancí).

Nyní nás čeká ve středu 26.9. od 18:15 doma pohárové utkání s ABC Braník a další mistrák hrajeme hned v pátek 28.9. od 12:30 v Nebušicích.

Sestava: Ondra Pospíchal, Martin Charvát, Matěj Brantal, Přemek Kučera, Filip Svoboda, Vojtěch Šulc, Petr Doležal (84‘ Dan Vokurka), Stefan Zvolenský (79‘ Pavel Ferstl), Norbert Mikš (88‘ Tomáš Kouklík), Martin Štyks (65‘ Adam Šperl), Ladislav Morgenstern (67‘ Nazariy Bogatkin).

Připraven: Tomáš Mulač.

Střelci SKS v utkání:

17‘ Ladislav Morgenstern; 30‘ Norbert Mikš

Video z utkání: ZDE

Zapsal: Libor Kašpar 23.9.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY