Kapitola šestnáctá - Po prohře vyhrát. Předvést mnohem větší nasazení. Od první minuty jít si za vítězstvím. Plány je však nutné uskutečnit.


S přáním, že jsme se poučili, se dal očekávat kolotoč. Žádná centrifuga to na začátku nebyla, naději na dobrý zápas to však ponechalo. Jenže my už jsme zřejmě se cítili jako vítězové před zápasem a náš pohyb a nasazení v prvním poločase byl naopak horší než v předchozím zápase.

Nebezpečnější byl soupeř, který hraje o záchranu. Soupeř nebyl silný. Byl houževnatý, bojovný, chtěl uhrát výsledek. A my hráli o postup? Dnes není ani moc o čem psát, protože se toho na hřišti odehrávalo pramálo. V 15´šance Zvolenského, a v 52´trefené břevno Kašparem. Vzadu jsme hráli většinou sebejistě, leč dopředu nám nešlo nic.

Nezpracovali jsme kloudně míč, snažili jsme se hrát něco, co netrénujeme. Vázla rozehra, málo šancí, málo střel. Na začátku druhého poločasu to vypadalo na zmátožení, brzy však elán vyprchal. V 85´se navíc pohlednou akcí a především střelou prezentoval hostující Lehovec a trefil břevno.

Rveme se o postup, ale strašně málo. Jako dětský box. Všechno děláš naplno, leč nesmíš zasáhnout soupeře. Tak uvidíme za týden na Libuši.

Hráč zápasu: střídající Smejtek

Sestava SKS:

Šilhavý – Vegricht, Krpata,Šulc, Charvát – Rothe, Kašpar, Vokurka, Doležal, Zvolenský – Morgenstern (Trenér: Pavel Gregor, Vedoucí: Stanislav Zizzé Žuček, Asistent trenéra: Lukáš Vajnar)

Střídali: Smejtek, Kouklík, Brantal, Löwe Připraveni: Pospíchal

Zizzé