StodulkyKapitola dvacátá první - Vyrovnat se s nedělním odpoledním časem. 28°C. Neoblíbené hřiště, spíše drnoviště. Houževnatý soupeř. Zápas od nás nezačal špatně. Měli jsme i velmi nadějné šance. Před gólmana se dostal Charvát, jenže volil sílu. Kašpar měl dva velmi dobré náznaky.


I soupeře jsme však v prvním poločase pustili do dvou vyložených šancí. Zápas se však jinak hrál ve velmi nezajímavém duchu.

Ve druhé půli přišla snaha o oživení. Úvodní čtvrthodinu se to i dařilo a my jsme měli optický tlak. Jenže někteří hráči rozhodně ze sebe nevydali maximum a my se v některých pasážích a činnostech rozhodně nechovali jako třetí tým naší skupiny. V 68´se navíc z rohové kopu snadno prosadil s č.15, Jirec a my jsme dokonce prohrávali.

Spoléhat se každý rok na senzační otočení výsledku na Stodůlkách nelze. Strašně malá snaha něco s výsledkem udělat. Chybí nám nasazení a důraz při venkovních zápasech. Nyní nás čekají dva zápasy na domácím hřišti a je žádoucí vydřít šest bodů.

Příští zápas sehrajeme v sobotu 19. 5. v 10.15 proti Loko Vltavín „B“.

Hráč zápasu: Kouklík

Sestava SKS: Pospíchal – Vegricht, Vokurka, Krpata - Doležal, Smejtek, Kouklík, Charvát – Šulc - Kašpar, Löwe

Střídali: Morgenstern, Věchtík, Zvolenský, Rothe

Zizzé