loko vltavinKapitola dvacátá druhá - Pokračovat v domácích výkonech. Udržet domácí neporazitelnost. Zvládnout absenci hráčů. Napravit dojem ze zápasu se Stodůlkami.


Od první minuty jsme na sebe poutali pozornost svým nasazením. Byli jsme všude a u všeho. To soupeře dostalo od začátku pod tlak. Nasadili jsme svižné tempo, dobře kombinovali, rychle přistupovali k soupeřovým hráčům. Hodně nám pomohla pomoc Tomáše Obermajera, který ve spolupráci Kouklíka a Rotheho získali nadvládu nad středem hřiště. A podařilo se i vsítit branky.

13´Po rohovém kopu Rotheho se prosadil ve vápně Löwe. (1:0) 22´ rohový kop Zvolenského a Obermajer hlavou z malého vápna. (2:0) 40´ A do třetice hlavou, tentokrát po Löweho přihrávce skóroval Vegricht. (3:0) Celou první půli jsme jednoznačně kontrovali míč, vytvářeli pohledné akce především po stranách hřiště, škoda, že z těch četných centrů jsme nesklidili víc branek.

Do druhé půle jsme nastoupili s dalšími novici. Adam Šperl a Martin Štyks. I jim patří velké díky. A na hřišti byli rozhodně nápomocni. Ve 47´trefil Löwe břevno. Pak přišla pasáž, kdy se nám trochu pletly nohy a možná přišla i drobná krize a soupeř se snažil o návrat do zápasu. Nicméně i nadále jsme to byli my, kteří drželi zápas ve svých rukách, resp. nohách. 74´To vygradovalo parádní akcí a náběhem Charváta, který předložil centr napříč pokutovým územím a nádherným volejem se podruhé trefil Vegricht. (4:0)

79´ Brankový účet uzavřel opět hlavou Kašpar, vynikající centr mu poslal na hlavu Morgenstern. Zbytek zápasu se víceméně v poklidu dohrál. Zcela zasloužené a jednoznačné vítězství snad napravilo aspoň částečně dojem ze Stodůlek.

Příští zápas hrajeme opět doma 26.5. od 10.15 proti Lipencům. Případná výhra nám zajistí třetí místo v soutěži.

Hráč zápasu: Charvát

Sestava SKS: Šilhavý – Krpata, Šulc, Brantal, Charvát, - Obermajer – Vegricht, Kouklík, Rothe, Zvolenský – Löwe

Střídali: Šperl, Kašpar, Štyks, Morgenstern, připravený Pospíchal.

Zizzé