TJ Sokol Lipence - MA 2:2 (0:1)

Lipence – v neděli odpoledne jsme zavítali do Lipenců. Soupeře jsme v přípravě za velkého vedra porazili 5:2, ale příprava je něco jiného než mistrovské utkání. Soupeř z dosavadních 9-ti utkání 3x vyhrál a 2x remizoval, což suma sumárum jej řadilo na 9. místo naší skupiny.

Hned ve 4‘ vypíchl Filip Svoboda míč obránci a řítil se sám na brankáře, ale zamířil snad 2 metry vedle branky. Jako by tato situace předznamenala celé utkání. V prvním poločase jsme hráli „z kopce“ a po větru, čehož jsme měli využít k dostatečnému náskoku. Ve 24‘ po autu Obra jde sám na branku Morgi, ale přihrává ještě na Štefiho, kterého míč neposlechl; 30‘ centr Petra Doležala hlavičkuje Dan Smejtek podél celé branky do autu. Ve 34‘ jsme se přece jen dočkali branky – Petr Doležal vysouvá Tomáš Obermajera, který prodlužuje na Láďu Morgensterna a ten se již nemýlí – 0:1. Ve 37‘ šla první střela i na naši branku, ale hlavička Ivana Haška postrádala razanci. Ve 38‘ zpětnou hlavičku Štefiho málem srazil do branky obránce. Ve 45‘ kličkuje ve vápně Obr a klidně se mohla pískat po zásahu obránce penalta.

Druhý poločas pro nás začal nepříjemností – v 53‘ jsme po přímém kopu nedokázali odkopnout míč z našeho vápna a zkušený hráč domácích (ročník narození 1976) ze skrumáže vyrovnává – 1:1. Poslali jsme do útoku čerstvé hráče a tlak jsme stupňovali. Několik přečíslení jsme nedokázali dotáhnout do gólu. Až v 77‘ centr zprava Martina Štykse obrana ještě odvrátila, ale následný centr Filipa Svobody z levé strany si již našel Nazariy Bogatkin a hlavou nás dostává do vedení 1:2 – blahopřeji Nazarovi k první brance za Střešovice! Následně jsme dokázali mít hru pod kontrolou, ale pojistku v podobě další branky jsme již nedali. V prodloužení našel měkoučký oblouček Ivana Haška domácího útočníka a ten srovnal na konečných 2:2.

Závěrem:

Škoda promarněných šancí zejména v prvním poločase. Soupeř vytěžil z minima maximum a vzal nám 2 důležité body.

V dalším kole nás doma čeká silný celek SK Dolní Chabry. Výkop je v sobotu 20.10. v 10:30. Přijďte kluky povzbudit.

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač,  

V poli: Martin Charvát, Daniel Vokurka, Matěj Brantal, Daniel Smejtek, Vojtěch Šulc, Petr Doležal (70‘ Zdenk Kříž), Tomáš Obermajer (62‘ Pavel Kopal), Filip Svoboda, Stefan Zvolenský (58‘ Martin Štyks), Ladislav Morgenstern (58‘ Nazariy Bogatkin)

Připraveni: Tomáš Doležal.

 Střelci SKS v utkání:

34‘ Ladislav Morgenstern; 77‘ Nazariy Bogatkin

Video z utkání ZDE

Zapsal: Libor Kašpar 15.10.2018

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY