MA – SK Dolní Chabry 0:0 (0:0)

Střešovice – soupeř před naším utkáním měl sérii 5-ti výher v řadě (porazil i Radotín (2:0) a Vltavín 3:2)). I díky této sérii se vyhoupl na třetí místo tabulky 3 body před nás. Našim cílem bylo tento rozdíl na domácí půdě smazat.

Hned v 1‘ nám však zatrnulo – míč propadl naší obranou a útočník hostí šel sám na Miga, který však vytlačil střelce z dobrého úhlu a následně nás zachránila tyč. Ve 4‘ měl soupeř další šanci po našem zaváhání. Pak přišly zase naše šance – hlavička Vojty Šulce po rohu i následná dorážka Dana Smejtka volala po gólu; po centru Petra Doležala hlavičkuje Nazar jen do brankáře. Pak přišly střelecké pokusy Vojty Šulce i Nazara Bogatkina, ale vždy byl připraven brankář. Tuto naši dobrou čtvrthodinku zakončila hlavička Vojty těsně vedle. Ve 25‘ předvedli pěkný rohový kop hosté, ale Migo se proti gólové hlavičce volného hráče vyznamenal a následnou dorážku zablokoval Nazar. Po dalším rohu soupeře se nám povedl protiútok, ale Morgi mířil vedle. Ve 32‘ jsme propadli v obraně a opět se vyznamenal Migo, který bokem zabránil míči dojít do branky.

Jestliže první poločas byl vyrovnaný a útoky se střídaly na obou stranách, druhý poločas v tom jen pokračoval. Dá se říci, že jsme měli převahu, nebo určitě více střel. Na druhou stranu soupeř využil každé možnosti k rychlému a zejména nebezpečnému protiútoku – podívejte se na přiložené video, které sestřihal Jirka Němec. Za zmínku rozhodně stojí přímý kop Nazara v 54‘, který zpodbřevna vyrazil brankář na roh. V 80‘ pak přesný rohový kop Pavla Kopala na přední tyči hlavičkuje Martin Štyks podél celé branky. V 82‘ prudkou ránu z úhlu Nazara odvrací nohou brankář hostí. V závěry přišly ještě 2 možnosti hostí, ale ke gólu nevedly.

   

Závěrem:

Zápas rozhodně nenudil a souhlasím s názorem poctivého diváka všech našich letošních utkání, že soupeř předvedl asi nejlepší výkon z letošních soupeřů našeho týmu. Z tohoto pohledu není remíza ztrátou 2 bodů, ale příslibem do dalších našich zápasů.

V dalším kole jedeme do Modřan. Výkop bude v sobotu 27.10. v 11:00.

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač,  

V poli: Martin Charvát, Matěj Brantal, Tomáš Obermajer, Daniel Smejtek, Vojtěch Šulc, Petr Doležal, Stefan Zvolenský (80‘ Martin Štyks), Filip Svoboda (89‘ Zdeněk Kříž), Ladislav Morgenstern (73‘ Pavel Kopal), Nazariy Bogatkin (89‘ Martin Štyks)

Připraven: Ondřej Pospíchal.

 Střelci SKS v utkání:

Video z utkání: ZDE

Zapsal: Libor Kašpar 22.10.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY