FK Zlíchov 1914 - MA 4:3 (3:1)

Žvahov – v sobotu jsme se vyškrábali na Žvahov k dalšímu utkání naší skupiny. Domácí měli před utkáním problémy s částí hrací plochy, kterou rozryl divočák, ale vše včas opravili. Po výhře nad lídrem naší skupiny (Zličín) jsme byli favoritem utkání my.

Utkání jsme začali velmi vlažně a v 5‘ minutě nás soupeř potrestal po chybě obrany i brankáře – 1:0. Následné minuty jsme měli několik šancí: 11‘ – po našem rohovém kopu; 13‘ – centr Morgiho na bližší tyči tečuje Charvi těsně vedle; 16‘ – přízemní centr z rohu pouští Obr mezi nohami, ale nikdo z našich nedoklepl míč do sítě. V 18‘ ukázali domácí, že rohové kopy umějí, ale hlavička šla nad. V 19‘ po centru Charviho se míč odrazil k Štefimu, ale ten v jasné pozici trefuje jen brankáře! Ve 20‘ centr Štefiho hlavičkuje Nazar nad. V 25‘ po rohovém kopu domácích jsme nechali úplně volného hráče na zadní tyči a ten na 2x zvyšuje – 2:0. Aby toho nebylo málo - 36‘ po dalším rohovém kopu domácích prostřeluje hráč Zlíchova vše – 3:0. Ve 39‘ po autu prodlužuje Vojta Šulc, Tomáš Obermajer si křikl a prostřeluje také vše – 3:1.  Ve 44‘ Nazar prošel do vápna a zpětnou přihrávkou po zemi vybídl Morgiho, který přestřeluje!

Ve druhém poločase byl na naší straně vidět úplně jiný přístup. Ve 48‘ chybu domácích vystihl Nazar, udělal kličku i brankář, ale míří jen do boční sítě. V 55‘ po přímáku domácích míří hlavička nad. V 58‘ centruje z levé strany Morgi, přetažený centr sbírá vpravo Norbert Mikš, vrací do ohně a po nastřeleném břevnu dopravuje míč do sítě Láďa Morgenstern – 3:2.  V 61‘ Miki střílí těsně vedle. V 77‘ rozhodčí možná odpustil domácím penaltu po zákroku na Nazara. V 88‘ Zdeněk Kříž centruje, Tomáš Obermajer prodlužuje a Martin Charvát z voleje srovnává – 3:3. V 90‘ jsme však zase neuhlídali roh domácích – 4:3.

   

Závěrem:

Vlažný začátek a neuhlídání standardních situací nás stálo 3 body, které mohou v závěrečném účtování dost citelně chybět. Na druhou stranu je třeba vyzvednout bojovnost ve druhém poločase a srovnání průběžného stavu na 3:3.

V posledním kole přivítáme ve Střešovicích Zbraslav. Výkop je v sobotu 17.11. v 10:30.

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondra Pospíchal (46‘ Tomáš Mulač),  

V poli: Martin Charvát, Tomáš Obermajer, Matěj Brantal, Daniel Smejtek, Vojtěch Šulc, Petr Doležal (83‘ Zdeněk Kříž), Stefan Zvolenský (46‘ Daniel Vokurka), Nazariy Bogatkin (79‘ Martin Štyks), Norbert Mikš, Ladislav Morgenstern (79‘ Tomáš Kouklík)

 

Střelci SKS v utkání:

39‘ Tomáš Obermajer; 58‘ Ladislav Morgenstern; 88‘ Martin Charvát

Video z utkání ZDE

Zapsal: Libor Kašpar 12.11.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY