MA – SK Zbraslav 3:2 (2:1)

Střešovice – v sobotu jsme přivítali SK Zbraslav. Tento tým posledních pět utkání neprohrál, a to nastoupil proti Radotínu, Aritmě, nebo Vltavínu. My jsme chtěli naopak odčinit prohru ze Zlíchova minulý týden.

 Utkání začalo pro nás nedobře - 3‘ po ztrátě míče na půlce ukryl hráč Zbraslavi střelu z 20-ti m za obráncem a prohrávali jsme – 0:1. Naštěstí se nám povedla v 16‘ pěkná kombinace po ose Tomáš Obermajer, Tomáš Kouklík, Nazariy Bogatkin, který ideálně uvolnil Norberta Mikše – 1:1. Hned v 19‘ prodloužil aut Vojta Šulc, Tomáš Kouklík se z otočky neprosadil, ale Norbert Mikš již ano – 2:1. Následné minuty jsme kontrolovali hru a měli i šance - 22‘ šanci Nazara zablokoval obránce; 25‘ střelu Doliho z voleje odvrátil brankář. V 37‘ měl „pološanci“ i soupeř, ale Migo byl na místě. Ve 43‘ střela Doliho šla nad branku.

Na začátku druhého poločasu měli hosté šanci, ale Migo v naší brance byl spolehlivý. V 50‘ měl velkou šanci Miki, ale brankář odvrátil na roh. Ten zahrál Petr Doležal a krásně jej zakroutil do vzdálené šibenice – 3:1. V 56‘ Nazar zabojoval a střelu Dana Smejtka zblokoval kapitán hostů ve vápně rukou (rozhodčí odpustil soupeři jasnou penaltu) a dorážka Kouklíka byla slabá. V 57‘ vyloučil rozhodčí po 2. ŽK hráče soupeře a domníval jsem se, že tím utkání v podstatě skončilo – opak byl pravdou. V 70‘ po nebezpečném přímém kopu Zbraslavi doráží volný hráč do branky – 3:2. Přes naše šance měl soupeř k vyrovnání blíž - 75‘ přímý kop vytahuje Migo nad břevno; 81‘ táhlý lob orazítkoval břevno naší branky; 90‘ tečovaná střela končí na tyči naší branky a následně v náručí ležícího Miga.     

   

Závěrem:

Kluky nerozhodil gól soupeře již ve třetí minutě utkání a „svou hrou“ zápas otočili. Zajímavé je, že je více rozhodilo vyloučení soupeřova hráče po druhé žluté kartě (57‘). Od té doby jsme přestali hrát svou hru a dovolili soupeři snížit a do konce utkání jsme se báli o výsledek.

Po Novém roce nás čeká příprava na jarní část soutěže, kterou si zpestříme účastí na zimním turnaji na Aritmě – Weber cup. 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač,  

V poli: Martin Charvát, Tomáš Obermajer, Matěj Brantal, Daniel Smejtek, Vojtěch Šulc, Petr Doležal, Ladislav Morgenstern (69‘ Martin Štyks), Nazariy Bogatkin, Norbert Mikš, Tomáš Kouklík (74‘ Pavel Kopal)

 

Střelci SKS v utkání:

16‘, 19‘ Norbert Mikš; 50‘ Petr Doležal

Zapsal: Libor Kašpar 19.11.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY