MA - AFK Slivenec 1:2 (1:1)

Střešovice – Zima byla oproti předchozím letům kratší (z důvodu většího počtu účastníků) a přinesla i řadu komplikací do našeho kádru. Nenadálé odchody, špatná tréninková i zápasová účast, velká rotace hráčů (prakticky v žádném zápase jsme nenastoupili v optimální sestavě), sečteno, podtrženo, těšili jsme se na první mistrák a doufali ve vítězství.

Již první minuty nás vyvedli z omylu a natěšený soupeř ze Slivence nám ukazoval lekci z bojovnosti.

Nám se nedařilo nic, balón létal vzduchem, jelikož jsme byli zaskočeni soupeřovou agresivitou v napadání a nedokázali jsme hrát v klidu na míči a s dávkou odvahy jsme šetřili až do závěrečného hvizdu. Za svou aktivitu byl Slivenec po právu odměněn už v 16. minutě vedoucí brankou. Po levé straně se protáhl útočník v červeném a tečovanou střelou na přední tyč skóroval. 0:1

Jako dar z hůry působila 38. minuta, kdy se Štyksovi podařilo ukořistit v souboji 1v2 balón a odcentrovat parádně na hlavu Vokurky. 1:1

Obraz hry se nezměnil ani po přestávce kdy jsme přešli na tři obránce. Stále se nám nedařilo dát balón na delší časový úsek na zem, v pressingu jsme byli doslova špatní, a soupeř pokračoval v agresivním napadání a šel za svým cílem.

Za naše místy až tragické vystoupení jsme byli potrestáni v 88. minutě, kdy se k míči dostal Novák a ten se v podobných situacích nemýlí! 1:2

My jsme nebezpeční nebyli. Výjimkou byla akce střídajícího Svobody, který šel takřka sám na brankáře, ale ten ho vychytal.

Odcházíme s hlavou sklopenou, za porážku, za výkon!

Máme týden na to připravit se na Libuš a zkusit ještě zatlačit na čelo tabulky, ostatní výsledky nám v tomto směru překvapivě stále tu naději dávají.

Sestava: Mulač – Charvát, Brantal, Kučera, Šperl (87.Zvolenský) – Štyks (80.Kříž), Kašpar (80.Morgenstern), Doležal, Vokurka – Obermajer, Kouklík (66.Svoboda)

Dále připraveni: Pospíchal, Smejtek

Branky SKS1911: 38.Vokurka

Jan Syrový

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY