SK Čechie Smíchov - MA 1:3 (1:1)

Smíchov – V rámci pátého kola jsme zajížděli k mistrovskému utkání přes kopec na Čechii Smíchov. Tým Španělského trenéra Fernandeze Navarra je unikátním mixem na zdejší poměry. Na soupisce A-týmů naleznete včetně realizačního týmu deset národností, nutno podotknout, že tento mix dokáže hrát velmi atraktivní fotbal a tak nás nečekalo nic lehkého.

Před utkáním byly pokyny vcelku jasné, nenechat hrát Smíchovský střed hřiště! Naším hráčům to překvapivě stačilo a od první minuty se zakousli do soupeře! Byly jsme agresivní, rychlý a přesní v kombinaci.

Soupeř nevěděl kam dřív, jeho snahy o kombinaci byly hned v zárodku zastaveny naším agresivním přistupováním. Výborně nám fungovali kraje hřiště. Zprvu jsme dobývali branku soupeře marně a naše pokusy končili většinou slabším zakončením v náruči domácího brankáře, až přišla 26.minuta Konejl na pravé straně odcentroval a Zvolenský k údivu všech svedl a hlavně vyhrál silový souboj a hlavičkoval v pádu do odkryté branky. 0:1

Naše aktivita neustávala, soupeř již tušil že po zemi to s námi nepůjde a tak se uchýlil k jednoduchosti a snažil se o dlouhé balóny za naší obranu. Až na dvě vyjímky jsme si s tímto stylem poradili dobře. Poprvé nás podržel brankář Mulač, na druhý průnik již bohužel nedosáhnul a soupeř ve 40.minutě srovnal z ojedinělé akce. 1:1

Do druhého poločasu nebylo nic moc ke změně, jen snad proměnit šance.

Naše aktivita neopadla ani po přestávce, drželi jsme otěže utkání a soupeře prakticky do šancí nepouštěli. Byla jen otázkou času, kdy se dokážeme prosadit.

V 65.minutě jsme zahrávali rohový kop, který soupeř ještě zvládl odvrátit, následně vrácený míč se ovšem dostal ke Smejtkovi a ten zblízka dokázal dostat míč do branky. 1:2

O pár minut později vyslal kolmici Doležal, nabíhající Kouklík postupoval sám na brankáře a potvrdil, že letos se na něj může tým spolehnout 1:3

Poslední čtvrthodinka byla z naší strany již víceméně údržbová, soupeře jsme pustili ke standardkám, ale vzhledem k naší výškové převaze jsme snížení zabránili celkem v poklidu. A tak jsme mohli po závěrečném hvizdu slavit další vítěztví.

Závěrem:

Jednoznačně doposud nejlepší výkon Střešovic v této sezóně. Soupeř má velkou kvalitu, ale my jsme dnes opanovali hřiště nasazením, vůlí i kreativitou. Smíchov jsme vůbec nepustili do hry. Věříme, že nás to posune do další práce, sezónu jsme rozjeli solidně, ale jsme stále na začátku a už se musíme soustředit na další utkán. Čeká nás náročný program, středeční pohárové utkání proti Radotínu a v sobotu pak Braník!

Sestava: Mulač – Charvát ©, Němec, Eckhardt (87´Hora), Smejtek – Konejl, Doležal, kříž, Zvolenský (60´Burýšek)  – Lehner (88´Štyks), Kouklík (85´Obermajer)

Dále připraven: Uhlík

Branky SKS1911: 26´Zvolenský, 65´Smejtek, 72´Kouklík

SYRA

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY