MA - SK Zbraslav 2:3 (1:2)

Střešovice -  Doba koronavirová je již snad za námi, a my se věříme, budeme moci věnovat fotbalu naplno. Takřka půlroční půst způsobený právě pandemií Covid-19 namlsal všechny Střešovické hráče i jejich příznivce a tak se v novém hracím čase Střešovického Áčka, sešla v ochozech velmi solidní návštěva.

Hned od úvodních minut bylo jasné, kdo dnes zápas ovládne. Soupeře jsme moc do zakončení nepouštěli a naopak tlačili jsme se ke skórování sami. Už v 9. minutě rozvlnil síť Koudelka, který si takřka probojoval cestu mezi obránci k bráně a uklidil míč k levé tyčce 1:0.

Po brzké brance očekávali všichni přítomní brankostroj, ale nedočkali se ba naopak! Před odchodem do kabin nejprve ledabyle Doležal na středu hřiště hledal krátkou přihrávkou Burýška, ale jeho pas vystihl soupeř, a vyslal kolegu Mandlíka na zteč, Mulač v brance neměl nárok. 1:1

O minutu později pro změnu promáchl jednoduchý míč Štyks a po centru zůstal ve vápně nikým nehlídaný Hrubý. 1:2

Do kabin tak odcházel lepší tým s mankem jedné branky.

Do druhého poločasu nebylo co měnit, snad jen proměnit některé šance. Tento úkol měla splnit zejména nová akvizice v zelenobílém dresu a po osmi letech navrátivší Roman Alba, který vystřídal Koudelku.

Druhých pětačtyřicet minut nabídl obrovský festival neproměněných šancí v režii domácích.

Vyrovnání přišlo ještě celkem brzy. V 68. minutě dorazil míč do sítě Lehner 2:2, ale nadále jsme bojovali proti kvalitnímu brankáři hostí a hlavně s hlavou. V tutovkách selhali postupně: Lehner, Kříž, Kouklík Alba, Šytks i Jelínek.

Pak přišel trest. V 92. minutě neudržel na taktický faul Smejtek na půlce Rattaye a jeho střelu z 25m Mulač pouze vyrazil, dobíhající Kotě měl úlohu již velmi snadnou 2:3

Závěr: velmi dobrý výkon jsme dnes bohužel nepodpořili koncovkou. Šancí jsme měli na tři zápasy, ale nebylo nám přáno a soupeř toho dokonale využil. Dnes vyhrál šťastnější. My věříme, že jsme si smůlu vybrali.

Sestava: Mulač – Štyks, Morgenstern, Smejtek, Krejčí - Doležal P. (46.Jelínek), Burýšek, Dobrý (62.Kříž), Lehner – Kouklík Koudelka (46.Koudelka) 

Branky SKS1911: 9´Koudelka, 68´Lehner

ŽK: 92.Morgenstern, 93.Kouklík

Sestřih z utkání: ZDE

Syra

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY