FK Zlíchov 1914 - MA 3:1 (2:0)

Zlíchov – Krásně připravený pažit, houževnatý soupeř, a naše odhodlání napravit bodově nevydařený start. Úvodní desetiminutovka v naší režii nabídla velmi špatné zakončení Lehnera tváří v tvář brankaři, hlavičku Jelínka těsně nad a Kouklíkem prodloužený centr do břevna. Toť z naší strany vše.

Otěže zápasu převzal soupeř, byl agresivní, technický, a měl prostor. První gól upekl pro „Exligistu“ Juna jeho parťák už v 16. minutě, kdy se po naší levé straně, kdy se zbavil Charváta a servíroval před takřka prázdnou bránu míč po zemi. 1:0

O čtyři minuty později to bylo již 2:0. Charvát při odkopu trefil spodek kopačky soupeře, ten se skácel k zemi, sudí nezaváhal a pískl do píšťalky. Pokutový kop bez problémů proměnil Schulz.

Sudí si ještě vyslechl pár drobných slov od hostující lavičky, což by se nemělo opakovat.

V poločasové přestávce jsme pozměnili rozestavení a šli na plac s vědomím tzv „Csaplárovy pasti“.

Tlak jsme si vytvořili, ale branku jsme takřka neohrozili až do nějaké 80. minuty. Soupeř hrál organizovaně a my se nedokázali dostat do gólových příležitostí, s čímž byla spojena i vzrůstající nervozita všech členů týmu.

Naopak jsme inkasovali po třetí. Po brejkové situaci nám poslední hřebíček zasadil Nykl v 65. minutě 3:0

My jsme dokázali odpovědět až v samotném závěru. Střídající Zvolenský našel přesně Albu a ten akrobaticky poslal míč do sítě. 3:1

Závěr: Dnes jsme na to neměli, fotbalově ani myšlenkami. Nepovedený start není to, co jsme si představovali, tým má rozhodně navíc a věříme že to předvede v dalších utkáních.

Sestava: Mulač – Štyks, Morgenstern, Smejtek, Charvát (46.Doležal P.) – Vokurka (46.Němec) – Jelínek, Alba, Dobrý (61.Krejčí) , Lehner (75.Zvolenský) – Kouklík (46.Koudelka)  

Branky SKS1911: 88´Alba

ŽK: 33´Smejtek, 59´Lehner, 75´Koudelka

Syra

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY