PU: Čechie Dubeč - MA 0:4 (0:2)

Dubeč - Rádo by včera, skončila sezóna 2021/2022. Léto je v plném proudu a A tým již maká 14 dní v přípravě na novou sezónu. Za dalších 14 dní je tady první mistrovské utkáníročníku 2022/2023. Je to fofr. Klobouk před každým hráčem, který dá přednost fotbalu před lehárem u moře. 

 Před týdnem se A tým zúčastnil vzpomínkového turnaje na Slávu Houšku. Prohra s výběrem Sláva tým 1:5 a výhra po penaltovém rozstřelu s domácí s Dobrovízí p3:2. Třetí místo. Více na webových stránkách pražského fotbalu. 

Turnaj v Dobrovízi

    V sobotu 23. 7. jsme k přípravnému zápasu zajeli už v dopoledních hodinách do Dubče. S domácí Čechií jsme v oboustranně tréninkovém tempu odehráli solidní zápas. Zkoušeli jsme mnoho nových a mladých hráčů, zkoušeli jsme i zkušené hráče na jiných pozicích. V prvním poločase na sebe významně poutal pozornost dvougólový Burýšek. První zásah si připravil sám, ke druhému mu pomohl přesnou načasovanou přihrávkou David Věchtík. 

     Druhý poločas byl z naší strany již slabší. Překvapující zpracování a přesnou konovku předvedl Jelínek po asistenci Burýška. V závěru zápasu se k první brance za A tým protlačil Askarov.  Soupeři jsme pár nadějných střeleckých pozic umožnili. Jak brankář Hampl, tak i Pospíchal v brance obstáli. 

Sestava SKS: Hampl (46´Pospíchal) - Morgenstern (46´ Němec Jiří), Němec Tomáš, Zumr, Rožec (46´ Askarov) - Charvát (46´Zvolenský), Věchtík David, Fischer (46´Jelínek), Štyks - Burýšek, Mařík (46´Burger)

Branky SKS: 23´ + 44´ Burýšek (as. Věchtík D.), 49´Jelínek (as. Burýšek), 84´Askarov

24. 7. 2022 Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY