Fc Miškovice - MB 2:7 (0:5)

Kobylisy - hřiště UMT Meteoru v Bedřichovské. Derniéra podzimu 2019. Předehra závěrečné rozlučky. S vydatnou podporou hráčů A týmu v roli fanoušků. Už před zápasem jsme o třech bodech měli jasno.

MB - AFK Slavoj Podolí B 13:0 (6:0)

Střešovice - Demolice. Výprodej muničního skladu. Bez trenéra naprostá divočina. Bohužel i zlomenina pažní kosti. Rozhodně je o čem psát. Poslední domácí mistrovský zápas v roce a my jsme to velmi dobře uklízeli.

ABC Braník B - MB 3:4 (0:2)

Braník -  Válec. Ručník. Deka. Klika. Souboj první s druhým řízen dvěma rozhodčími. První porážka. Výsledková shoda béčka s áčkem.

V 1.A třídě i v 1.B třídě o první místo bojují týmy Braníka a Střešovic. Právě souboj rezerv, souboj prvního týmu s druhým se v sobotním popoledni rozehrál pod Jižní spojkou. Náš A tým porazil doma Kopaninu 4:3, A tým Braníka doma porazil Zbraslav 4:2. My jsme sice doma neztratili ani bod, z venku jsme však přivezli pouze 4 body a v tabulce venkovních zápasů nám patřila až 12. příčka.

MB - FC Zličín B 2:1 (0:1)

Střešovice - Hazardování s domácí neporazitelností. Rozhodující úder v poslední minutě. Poločasový průvan.

Předposlední podzimní domácí utkání nás čekal celek z posledního místa v tabulce. Člověk by řekl snadná kořist. Chtěli jsme vstoupit do zápasu tak, abychom prvních deset minut odehráli v maximálním nasazení. Slova a činy jsou dvě různé kategorie.

SC Radotín - MB 3:2 (2:0)

Radotín - Tradiční zápas na radotínském letišti. Kopalova lahůdka. Jak Harryho poznámka před zápasem: "Biatlon bez pušky."

V šatně, která svou rozlohou splňuje ligové parametry. Zápas, ve kterém se výhra musí ukopat. Hřiště, na kterém by mohlo být minimálně osm heliportů. Poznámka Harryho k fotce na zemi ležícího Pospíchala "biatlon bez pušky", byl zcela vystížný pro odehraný první poločas.