MB - Sokol Písnice 6:0 (3:0)

Střešovice - Překonaný teplotní rekord z roku 1791. V čase Velké Pardubické. Soupeř, který v zápise měl 17 hráčů, nastoupil však v 11 lidech. Taková byla neděle 13. října.

Pro nás s neznámým soupeřem, jsme sice nastoupili aktivně, tařka do dvacáté minuty se nedělo nic, o čem by mělo smysl se rozepisovat. Soupeř nebyl nebezpečný a nás se zřejmě podepsal zdravotní stav některých hráčů. Přesto znovu na přírodní trávě, vždyť teplota se vyšplhala na 26°C.

Avia Čakovice - MB 2:1 (2:1)

Čakovice - Deštivo, sychravo. V jedenácti, s výkopem ve dvanácti lidech. Zápas, kdy zahrajete dobře a nikdo Vám to neřekne, protože jsme prohráli s outsiderem.

Šedesát minut před zápasem jsme postávali v devíti u klandru v Čakovicích před kabinami. Měli jsme mít čtyři hráče na střídání. Čtyřicet minut před výkopem už nás bylo jedenáct a dvanáctý hráč na cestě. I přes tento nepříjemný prolog jsme překvapivě vstoupili do zápasu skvěle.

MB - Slovan Bohnice 1:0 (1:0)

Střešovice - Doma 100%. Žádná divočina, žádná kanonáda. Zápas za tři body, taky dobrý.

Atraktivní rozestavení 4 - 3 - 3. Útočný styl. Vysoko posunutý blok. Nevyzkoušíš, nevíš. Prvních 20 minut jsme to vyzkoušeli. Útočný styl se neprojevil, ani jsme nevystřelili na branku, natož abychom ji ohrozili. Naopak jsme tento systém převedli do pevně zajištěné defenzivy.

MB - MSM Academy 5:2 (1:1)

Střešovice - Neobvyklý soupeř. Ruský kolotoč. Podpora Celticu na tribuně.

V 7. kole jsme hostili na domácím hřišti hráče z Mezinárodního svazu mládeže, což je fotbalová akademie pod hlavičkou mezinárodní jazykové školy. Na soupisce kromě italského brankáře jsou hráči ze zemí bývalého SSSR. A jedná se především o mladé, talentované a fotbalově velmi rychlé a technicky zdatné hráče. Připravovali jsme se na ruský kolotoč.

Sokol Lipence - MB 2:2 (2:2)

Lipence - Zápas o druhé místo. Nechyběl "chytrý klandr". Výjimečnost charakteru.

Areál v Lipencích se stává stabilním fotbalovým prostředím. V týmu přibylo pár nových šikovných tváří. Hřiště bylo skvěle připraveno. Domácí odhodláni uspět, my si rovněž přijeli pro body. Zápas o druhé místo v tabulce měl zaručit odpovídající úroveň a kvalitu.