Repy

Řepy – v posledním kole mistrovské soutěže jsme jeli do Řep zahrát si na ideálně připraveném „heboučkém“ trávníku za velmi příjemného počasí. Museli jsme šetřit několik našich hráčů pro odpolední zápas „A“, a současně jsme nemohli použít některé hráče z „C“, které hrálo další den důležité utkání. Proto trenér sáhl k jedinému možnému řešení – povolat starší a zejména mladší dorostence!

Zlicin

Zličín – za úmorného vedra jsme nastoupili v neděli od 17 hodin na trávě na Zličíně. Soupeř se již v minulém kole „zachránil“, ale rozhodně chtěl zopakovat výsledek z podzimu, kdy nás ve Střešovicích porazil (2:1). V obraně jsme kromě Zdeňka Kříže, nemohli počítat i s Jirkou Němcem (velká tržná rána na obočí se mu dobře hojí, ale nemělo cenu riskovat další „otevření“).

Zbraslav

Střešovice – v sobotu jsme přivítali doma Zbraslav „B“. Tento tým jsme na podzim porazili 3:0 a věřili jsme, že vyhrajeme i doma na naší UMT. Soupeř na jaře venku ještě nevyhrál a patřila mu průběžná poslední pozice. Na naší straně jsme již nemohli počítat se Zdeňkem Křížem, který odjel pracovně na 3 měsíce do zahraničí.

Malesice

Malešice – po výsledkově nevydařeném utkání s Loko Vltavín jsme museli „zabrat“. Jeli jsme za velkého vedra do Malešic. Soupeře jsme sice porazili na podzim doma 6:2, ale na jaře posílil o zahraniční (zejména Ukrajinské) hráče a poslední 2 utkání vyhrál – Nebušice 4:0; Řeporyje 5:2 (i díky hráči č. 5 Hrechko, který zaznamenal 2x hattrick). Chtěli jsme jednoznačně neprohrát tento zápas, proto jsme povolali (přestože měli zápas v nohách) 3 hráče „A“ a 3 hráče U17, kterým tímto moc děkujeme.

loko vltavin

Střešovice – v sobotu jsme doma přivítali lídra naší skupiny Loko Vltavín „B“. Soupeř potřeboval vyhrát, aby se přiblížil postupu do 1.A třídy. Na naší straně několik našich hráčů posilovalo „A“ v dopoledním úspěšném utkání a naproti tomu pár „dobrovolníků“ si přišlo z „A“ zahrát poločas za „B“.