SK Újezd P4 - M'B' 2:3 (2:0)

Ujezd P 4Újezd - S mužstvem Střešovic , které k nám zavítalo v dalším kole jsme prohráli a nutno říci, že zaslouženě. Vzhledem ke skóre obou mužstev jsem očekával útočný fotbal, což se také naplnilo. Hosté na tom byli lépe kombinačně, my zase byli nebezpeční z rychlých protiútoků.

I když jsme tahali za kratší konec, tak jsme šli do vedení, když dalekonosný zákop Škody tečoval obránce hostí a míč skončil v brance. Hosté měli také pár šancí, ale ty jsme s vypětím všech sil a uměním ustáli. Deset minut před půlí se nám povedla hezká šance, na jejímž konci byl Boháč a my vedli 2:0. Před půlí měl znovu gól Bohy na hlavě, ale skóre zůstalo stejné. Věděli jsme, že hosté hrají velmi dobře a čeká nás mnoho práce, tak jsme zvolili taktiku pro další děj. Ta vzala bohužel za své už po pěti minutách, kdy na vlastním vápně kličkoval Hamouz tak dlouho až mu soupeř vzal balon a snížil. Hosté ještě přitopili pod kotlem a po jednom z mnoha rohů dokonce vyrovnali. Pak už to bylo kdo z koho. Naše dvě největší šance nedali Boháč a Krampera. Pět minut před koncem hosté rozhodli o svém vítězství, když tu jejich proměnil jejich útočník. Mrzí mě pouze to, že jsme to nezvládli, i když jsme vedli. Soupeři musím pogratulovat a sportovně přiznat, že o ten jeden gól byli lepší. Ani vám nemohu vytknout, že by jste nebojovali, ale prostě nám to „nelepilo“. Samostatnou kapitolou je Vojta Hamouz, který si tak dlouho hrál se sirkama až založil požár. Je jen na něm, aby to mužstvu vrátil skvělými výkony ve zbytku sezony. Hold to musíme zkusit příští týden. Hlavu vzhůru „děti moje“.
Nezapomeňte, že v sobotu po zápase je v Újezdu rozlučka s „Mártym“. K rozhodčímu snad jen tolik, že mě opět utvrdil v tom, jak ukončím svojí kariéru. Chlapci děkuji !

Milan Škoda

zdroj: sk-ujezdp4.cz

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY